SK Union Čelákovice
30 5 2 23 41:125 17 -28
Tabulka
U-19: Neratovice-Byškovice - Kunice 0:2 (0:0)
Neratovice-Byškovice - Kunice 0:2 (0:0) V utkání 18.kola byly domácí Neratovice poměrně jasným favoritem. Přesto, jak už se mockrát ukázalo, tak papírové předpoklady nejsou garancí bodového zisku a sobotní zápas toho byl jasným důkazem. Naše mužstvo bylo i v tomto případě doplněno o duo kvalitních hráčů Štancl, Němeček a už jen pouhá přítoAni druhý poločas nepřinesl žádnou výraznou změnu v herním projevu obou týmů, nicméně obě mužstva si dokázala vytvořit nejméně dvě poměrně velké šance. V 53.min to byli domácí, kteří mohli jít do vedení, ale střela na zadní tyč jen těsně minula naší bránu. A když se neujala ani příležitost ze 66.min Sestava: Heřmánek J. - Buček R., Příhoda P., Štancl M., Čapek D. - Jiroušek R. (84‘ Chlubna P.), Němeček P., Tůma F., Prokš D. - Šíma O., Skála M. Nehráli: Kačín P., Hradecký T., Chalupník M., Góly: 67‘ Příhoda P. a 88‘ Šíma O. Asistence: Prokš D., Němeček P. ŽK: --
U-19: Kunice – Kutná Hora 0:3 (0:0)
FK Kunice – Kutná Hora 0:3 (0:0) Ve druhém jarním utkání si naši dorostenci zahráli na náhradním domácím hřišti se soupeřem z Kutné Hory. Od začátku obě mužstva nastoupila do hry velmi aktivně. Hra na obou stranách byla pěkná, ale ani jednomu z mužstev se nepodařilo přesně zakončit. Ve 32. min. byl Skála sám v PÚ, ale nepovedlo se mBěhem několika minut jsme měli přesné, ale i nepřesné střely, které nikdo nedokázal zakončit. Ve 42. min. dostává Prokš ŽK za úmyslnou ruku a hned ve 43. min. Skála také ŽK za zakopnutí balonu. Do kabin se odcházelo za stavu 0:0. Do druhého poločasu naši dorostenci nastoupili s tím, že nebudou hrát fotbal, ale že to na hřišti odchodí. Jen několik hráčů se snažilo. V 52. min. po chybě Kačína jde soupeř od poloviny hřiště na brankáře, který ho vytlačuje do strany a soupeř trefuje jen boční síť. V 55. min. je to opět Karlík, kte Musíme konstatovat, že to byl ze strany našich dorostenců velmi slabý výkon, jak po fotbalové tak i po psychické stránce. Příkladem je domácí kapitán Prokš, který svou nesoustředěností a nechutí k fotbalu odradil celé mužstvo. Díky brankáři Karlíkovi skončilo utkání pouze 0:3 a obránce Příhoda se jak Sestava FK Kunice: Karlík J. - Buček R., Příhoda P., Kačín P., Čapek D. (68´ Hradecký T.), Jiroušek R., Tůma F., Prokš D., Chlubna P., Skála M., Chalupník M. Góly: -- ŽK: 42‘ Prokš D., 43‘ Skála M., 58‘ Čapek D.
U-19: MFK Dobříš - Kunice 3:3 (2:2)
První jarní mistrovské utkání sehráli naši dorostenci na stadionu MFK DOBŘÍŠ, které se hrálo na UMT. Do zápasu lépe vstoupilo domácí mužstvo, kdy hned ve 3. min. soupeř střílí branku a ujímá se vedení 1:0. Velmi nevyrovnaná hra našeho mužstva má za následek zvýšení skóre na 2:0 ve 13. min. . Od 20. Hra našeho mužstva se zkvalitnila a v 31. min. Sochor přihrává Skálovi na hranici PÚ a ten srovnává na 2:2. Za tohoto stavu odcházejí hráči do kabin. Do 2. poločasu místo zraněného Sochora nastupuje Chalupník. I nadále má převahu naše mužstvo. V 55. min. Jiroušek prochází mezi dvěma hráči, přihrává Skálovi a ten střílí hattrick v tomto utkání a zvyšuje na 2:3. Vedení našeho mužstva trvalo pouhé 4. min., kdy soupeř po centrovaném balónu z levé stra Sestava FK Kunice: Karlík J. - Buček R., Štancl M., Příhoda P., Tůma A. - Kačín P.( 70´ Tůma F.), Sochor J.(46´Chalupník M.), Němeček P., Prokš D., Jiroušek R. ( 80´Šíma O.) - Skála M. Branky: 20‘, 31‘ a 55‘ Skála M. Asistence: Kačín P., Sochor J., Jiroušek R. ŽK: --