SK Union Čelákovice
30 3 2 25 39:162 11 -34
Tabulka
U-17: SK Benešov - Kunice 3:1 (2:0)
SK Benešov – Kunice 3:1 (2:0) Zápas 23.kola, které jsme odehráli na umělé trávě v Benešově, provázelo vyloženě letní počasí a teplota vzduchu se vyšplhala hodně vysoko. Bohužel těsně před utkáním jsme byli nuceni udělat dvě velmi podstatné změny v sestavě. Brankářská opora Zdeněk Vávra, který je u nás dočasně jako výpomoc z DuklyDruhou čárou přes náš rozpočet bylo vyjádření Filipa Tůmy, který do utkání nemohl nastoupit, neboť pospíchal na oslavu narozenin. Naše hra v prvním poločase nebyla zdaleka ideální. Vytvořili jsme si jen minimum šancí, které navíc většinou jen vyústili z chyb, než abychom soupeře vyloženě přehráli. Naproti tomu soupeř poměrně lacino přišel k prvnímu gólu, kdy lehká střela po zemi skončila v naší síti 1:0. Nám se nepodařilo pros O poločasové přestávce jsme hráčům nejvíce vytýkali, že hráči bez míče se nabízejí velice pozdě, mnohdy reagovali až na samotnou nahrávku, než aby si pohybem řekli o míč. Současně nám nefungoval střed zálohy, kde chyběl nápad a řada herních situací nebyla řešena správně. To se ve druhé půli o poznán Luděk Rublič, trenér FK Kunice: „stejně tak jako na podzimní části, tak i tentokrát jsme našemu soupeři podlehli, ale na rozdíl od prvního utkání, kdy jsem byl s naším výkonem hrubě nespokojen, tak dnes odjíždíme z Benešova sice bez bodu, ale s hlavou nahoře. První půle nebyla z naší strany dobrá, ch Sestava FK Kunice: Hradecký T. – Smužanica V., Drábek J., Mlynář V., Zadražil A. – Chlubna P., Brožek M., Mlčák Z., Richter L. (60‘ Rublič L.) – Paclík D. (52‘ Zaal J.), Chalupník M. Ze zdravotních důvodů nehrál: Černý Z. Gól: Brožek M. Asistence: -- ŽK: Richter L.
U-17: SK Union Čelákovice – Kunice 0:3 (0:0)
21.kolo - Krajský přebor mladšího dorostu
U-17: Neratovice-Byškovice - FK Kunice 4:4 (2:3)
Neratovice-Byškovice – FK Kunice 4:4 (2:3) K třetímu jarnímu utkání jsme zavítali do Neratovic. S tímto soupeřem máme nelichotivou vzájemnou bilanci, kdy jsme z posledních čtyř utkání získali pouhý jeden bod. Zápas nebylo možné odehrát, na rozdíl od staršího dorostu, na přírodní trávě a tak se utkání MD hrálo na UMT. Bez rozdílu, zdali to prPřestože mi nepřísluší hodnotit výkon rozhodčích, tak se nedokáži ubránit dojmu, že právě nepřesné výroky sudích měli za následek velmi emotivní atmosféru, s častými konflikty mezi hráči, a situace nejednou přesahovala únosnou hranici. První sporný moment nastal v 10.min, kdy se Martin Chalupník dostal za záda neratovické obrany, ale jeho samostatné sólo na poslední chvíli zastavil domácí stoper Pavlík, který ho zezadu stáhl za dres. Zcela nepochopitelně uviděl jen žlutou kartu. Ovšem z následného VPK se trefil Rublič a vstřelil úHned po změně stran se do gólové šance dostal Rublič, ale jeho střela na zadní tyč mířila jen těsně mimo. Ve 44.min se podobná šance naskytla Chalupníkovi a ten pojistil naše vedení na 2:4. V 64.min zahrával soupeř rohový kop. Na zadní tyči vyhrál hlavičkový souboj náš obránce, ale po nepřesné rozehrV 77.min rozhodčí ukončil utkání. Hodnocení trenéra: „před utkáním jsme se netajili tím, že bod z Neratovic by byl pro nás zlatým. Nakonec jsme odjížděli s remízou 4:4, ale radost jsme určitě neměli. Především závěr zápasu byl hodně vyhrocený a vyhecovaný, k vidění byly situace, které na hřiště nepatří. Přesto si myslím, že zlobit se můžeme pouze sami na sebe ! Častokrát jsme si stěžovali na domácí hráče, kteří dohrávali některé souboje velmi důrazně, ale mi jsme nebyli jiní a místo toho, abychom se soustředili na hru, tak jsme se soustředili na to, abychom se jim vyrovnali v důrazu a tak některé so Sestava: Heřmánek J. – Smužanica V., Brožek M., Drábek J., Hradecký T. – Rublič L., Procházka Š., Rezek M. (41‘ Richter L.), Mlčák Z., Chlubna P., Chalupník M. Nehrál: Paclík D., Buček R., Šíma O. Góly: 11‘ a 16‘ Rublič L., 19‘ Chlubna P., 44‘ Chalupník M. Asistence: Mlčák Z. ŽK: Brožek M., Richter L., Mlčák Z.