X
Pro provedení akce musíš být přihlášen(a)
Muž
Žena
Jméno
Příjmení
Národnost
Alžírsko
Angola
Benin
Botswana
Burkina Faso
Burundi
Čad
Demokratická republika Kongo
Džibutsko
Egypt
Eritrea
Etiopie
Gabon
Gambie
Ghana
Guinea
Guinea-Bissau
Jihoafrická republika
Kamerun
Kapverdy
Keňa
Komory
Lesotho
Libérie
Libye
Madagaskar
Malawi
Mali
Maroko
Mauricius
Mauritánie
Mosambik
Namibie
Niger
Nigérie
Pobřeží slonoviny
Republika Kongo
Rovníková Guinea
Rwanda
Senegal
Seychely
Sierra Leone
Somálsko
Středoafrická republika
Súdán
Svatý Tomáš a Princův ostrov
Svazijsko
Tanzanie
Togo
Tunisko
Uganda
Zambie
Zimbabwe
Afghánistán
Arménie
Azerbájdžán
Bahrajn
Bangladéš
Bhútán
Brunej
Čína
Filipíny
Gruzie
Indie
Indonésie
Irák
Írán
Izrael
Japonsko
Jemen
Jižní Korea
Jordánsko
Kambodža
Katar
Kuvajt
Kypr
Kyrgyzstán
Laos
Libanon
Malajsie
Maledivy
Mongolsko
Myanmar
Nepál
Omán
Pákistán
Saúdská Arábie
Severní Korea
Singapur
Spojené arabské emiráty
Srí Lanka
Sýrie
Tádžikistán
Thajsko
Turkmenistán
Uzbekistán
Vietnam
Východní Timor
Albánie
Andorra
Anglie
Belgie
Bělorusko
Bosna a Hercegovina
Bulharsko
Černá hora
Česko
Chorvatsko
Dánsko
Estonsko
Faerské ostrovy
Finsko
Francie
Gibraltar
Irsko
Island
Itálie
Kazachstán
Kosovo
Kosovo
Lichtenštejnsko
Litva
Lotyšsko
Lucembursko
Maďarsko
Makedonie
Malta
Moldavsko
Monako
Německo
Nizozemsko
Norsko
Polsko
Portugalsko
Rakousko
Řecko
Rumunsko
Rusko
San Marino
Severní Irsko
Skotsko
Slovensko
Slovinsko
Španělsko
Srbsko
Švédsko
Švýcarsko
Turecko
Ukrajina
Vatikán
Velká Británie
Wales
Argentina
Bolívie
Brazílie
Chile
Ekvádor
Guyana
Kolumbie
Paraguay
Peru
Surinam
Uruguay
Venezuela
Austrálie
Cookovy ostrovy
Fidži
Kiribati
Marshallovy ostrovy
Mikronésie
Nauru
Niue
Nový Zéland
Palau
Papua-Nová Guinea
Šalamounovy ostrovy
Samoa
Tahiti
Tonga
Tuvalu
Vanuatu
Antigua a Barbuda
Bahamy
Barbados
Belize
Dominika
Dominikánská republika
Grenada
Guatemala
Haiti
Honduras
Jamaika
Kanada
Kostarika
Kuba
Mexiko
Nikaragua
Panama
Salvador
Svatá Lucie
Svatý Kryštov a Nevis
Svatý Vincenc a Grenadiny
Trinidad a Tobago
USA
Email
Heslo
Heslo
Souhlasím s
podmínkami registrace
Email
Heslo
Přihlásit trvale
Email
Na zadaný email bude odesláno zapomenuté heslo.
Moje soutěž
Evropská liga - 1.předkolo
Stránky fotbalové soutěže na vysledky.com
Soutěž
Úvodní strana
Statistiky
Tipovačka
Hřiště a stadiony
Tabulky, výsledky
4. předkolo
3.předkolo
2.předkolo
1.předkolo
Další soutěže
Evopská liga
EL - předkola
Út 08.07. 2014 20:45
Linfield
1:1
Tórshavn B36
Čt 10.07. 2014 14:30
Karagandy FC
4:0
Shirak Gyumri
Čt 10.07. 2014 15:00
Astana
2:0
Pyunik
Čt 10.07. 2014 16:00
Norrby
1:1
Split
Čt 10.07. 2014 17:00
Daugava
1:1
Vikingur
Čt 10.07. 2014 17:00
Laçi
2:1
np
Velenje
Čt 10.07. 2014 17:30
Honka
3:2
pp
Sillamäe
Čt 10.07. 2014 17:30
Podgorica
3:0
Folgore
Čt 10.07. 2014 17:30
Ekranas
1:2
Crusaders FC
Čt 10.07. 2014 17:30
Lovćen Cetinje
0:1
FK Željezničar
Čt 10.07. 2014 18:00
Sagan Tosu
3:1
Ionikos
Čt 10.07. 2014 18:00
Jelgava
0:2
Rosenborg
Čt 10.07. 2014 18:00
Inter Baku
3:1
FC Tiraspol
Čt 10.07. 2014 18:00
Atlantas
3:1
Differdange
Čt 10.07. 2014 18:00
Haugesund
2:1
Airbus FC
Čt 10.07. 2014 18:00
Sant Juliá
0:0
Čukarički
Čt 10.07. 2014 18:00
FC Kalju
2:2
Fram Reykjavík
Čt 10.07. 2014 18:30
Daugava Riga
0:3
Aberdeen
Čt 10.07. 2014 19:00
FC Zimbru
2:0
FK Škendija
Čt 10.07. 2014 19:00
Tromsö IL
6:1
Santos Tartu
Čt 10.07. 2014 19:00
Brommapojkarna
2:0
VPS Vaasan
Čt 10.07. 2014 19:00
CS Fola
0:2
Göteborg
Čt 10.07. 2014 19:00
Flamurtari
1:2
Sioni Bolnisi
Čt 10.07. 2014 19:30
Kukësi
0:0
Almaty
Čt 10.07. 2014 19:30
Trnava
5:0
Mirandés
Čt 10.07. 2014 19:30
Birkirkara
1:4
DVTK
Čt 10.07. 2014 19:45
Litex Lovech
1:0
Veris Kišiněv
Čt 10.07. 2014 19:45
Aberystwyth Town
0:5
Derry City
Čt 10.07. 2014 19:45
Bangor City
0:4
Stjarnan FC
Čt 10.07. 2014 20:00
Sligo Rovers
4:0
Banga
Čt 10.07. 2014 20:00
ÍF Fuglafjördur
0:0
Myllykosken
Čt 10.07. 2014 20:00
College Europa
0:1
Vaduz
Čt 10.07. 2014 20:30
Ferencvárosi
2:1
Sliema
Čt 10.07. 2014 20:30
Siroki Brijeg
3:0
FK Qäbälä
Čt 10.07. 2014 20:30
Koper
4:0
Čelik Nikšić
Čt 10.07. 2014 20:30
Libertas
0:2
Botev Plovdiv
Čt 10.07. 2014 20:45
Dundalk
3:1
Jeunesse Esch
Čt 10.07. 2014 20:45
Metalurg Skopje
2:0
UE Coloma
Čt 10.07. 2014 20:45
Glenavon FC
2:3
Hafnarfjördur
1.předkolo - odvety
Út 01.07. 2014 17:45
Jeunesse Esch
0:2
Dundalk
Út 01.07. 2014 17:45
Sliema
1:1
Ferencvárosi
Út 01.07. 2014 18:00
FK Škendija
2:1
FC Zimbru
Čt 03.07. 2014 16:00
Shirak Gyumri
1:2
Karagandy FC
Čt 03.07. 2014 16:00
Almaty
1:0
Kukësi
Čt 03.07. 2014 16:00
Pyunik
1:4
Astana
Čt 03.07. 2014 16:30
Veris Kišiněv
0:0
Litex Lovech
Čt 03.07. 2014 17:00
Banga
0:0
Sligo Rovers
Čt 03.07. 2014 17:00
Santos Tartu
0:7
Tromsö IL
Čt 03.07. 2014 17:00
FK Qäbälä
0:2
Siroki Brijeg
Čt 03.07. 2014 17:30
Sillamäe
2:1
Honka
Čt 03.07. 2014 17:30
Myllykosken
1:0
ÍF Fuglafjördur
Čt 03.07. 2014 17:30
Čelik Nikšić
0:5
Koper
Čt 03.07. 2014 18:00
VPS Vaasan
2:1
Brommapojkarna
Čt 03.07. 2014 18:00
UE Coloma
0:3
Metalurg Skopje
Čt 03.07. 2014 18:00
Ionikos
0:1
Sagan Tosu
Čt 03.07. 2014 18:45
Botev Plovdiv
4:0
Libertas
Čt 03.07. 2014 19:00
Vaduz
3:0
College Europa
Čt 03.07. 2014 19:00
FC Tiraspol
2:3
Inter Baku
Čt 03.07. 2014 19:00
Sioni Bolnisi
2:3
Flamurtari
Čt 03.07. 2014 19:00
Göteborg
0:0
CS Fola
Čt 03.07. 2014 19:00
Rosenborg
4:0
Jelgava
Čt 03.07. 2014 19:30
Differdange
1:0
Atlantas
Čt 03.07. 2014 19:45
Airbus FC
1:1
Haugesund
Čt 03.07. 2014 20:00
Split
2:0
Norrby
Čt 03.07. 2014 20:00
Tórshavn B36
1:2
Linfield
Čt 03.07. 2014 20:00
Velenje
1:1
Laçi
Čt 03.07. 2014 20:00
Čukarički
4:0
Sant Juliá
Čt 03.07. 2014 20:00
Mirandés
2:4
Trnava
Čt 03.07. 2014 20:00
Vikingur
2:1
Daugava
Čt 03.07. 2014 20:30
DVTK
2:1
Birkirkara
Čt 03.07. 2014 20:30
Folgore
1:2
Podgorica
Čt 03.07. 2014 20:45
Aberdeen
5:0
Daugava Riga
Čt 03.07. 2014 20:45
Derry City
4:0
Aberystwyth Town
Čt 03.07. 2014 20:45
Crusaders FC
3:1
Ekranas
Čt 03.07. 2014 21:15
Hafnarfjördur
3:0
Glenavon FC
Čt 03.07. 2014 21:15
FK Željezničar
0:0
Lovćen Cetinje
Čt 03.07. 2014 21:15
Fram Reykjavík
0:1
FC Kalju
Čt 03.07. 2014 21:15
Stjarnan FC
4:0
Bangor City
1. předkolo - 1. zápasy
Komentáře můžou vkládat jen přihlášení uživatelé.
ADMIN
WEB
SEZONA
219/20
2020/21
2019/20
2018/19
2017/18
2016/17
2015/16
2014/15
2013/14
2012/13
2011/12
2010/11
PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE