vysledky.com
Hlavní menu
Vysledky.com
Fotbal
Hokej
Futsal
Florbal
Nohejbal
Basketbal
Volejbal
Házená
Ragby
Šipky
Adresář
Zprávy
Soutěže
Kluby
Reprezentace
Sportoviště
Foto
Video
Diskuse
PŘEJDĚTE NA MOBILNÍ VERZI
ID:
4741
Návštěvy:
25/
1
mistrovská soutěž
muži
Moravskoslezský kraj
Moravskoslezský krajský přebor
Homepage
Los
Statistiky
Rozpisy
Hráči / Trenéři
Diskuse
2011/12
2009/10
Přihlášení
Jméno:
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace
|
Heslo
Futsal ČR
Ligy a divize
1.liga
2.liga - západ
2.liga - východ
Divize - skupina A
Divize - skupina B
Divize - skupina C
Divize - skupina D
Divize - skupina E
Divize - skupina F
Praha
Středočeský kraj
Kladno
Mělník
Jihočeský kraj
Český Krumlov
Tábor
Plzeňský kraj
Domažlice
Karlovarský kraj
Ústecký kraj
Most
Litoměřice
Ústí nad Labem
Liberecký kraj
Česká Lípa
Liberec
Královéhradecký kraj
Náchod
Pardubický kraj
Kraj Vysočina
Jihomoravský kraj
Brno - město
Znojmo
Olomoucký kraj
Zlínský kraj
Moravskoslezský kraj
ME 2012 Chorvatsko
Evropské soutěže
Španělsko
Rusko
Nová verze webu vysledky.com
10.kolo
So
03.03.
00:00
Top Dogs
-
Globtec Ostrava
5:1
(3:1)
So
03.03.
00:00
Fugy Krnov
-
Beach Boys
2:1
(1:1)
So
03.03.
00:00
Bolatice
-
SVP Příbor
4:5
(0:2)
So
03.03.
00:00
SVP Příbor
-
Fugy Krnov
0:7
(0:4)
So
03.03.
00:00
Beach Boys
-
Bolatice
6:2
(3:0)
So
03.03.
00:00
SVP Příbor
-
Beach Boys
3:8
(2:2)
So
03.03.
00:00
Fugy Krnov
-
Bolatice
3:4
(0:0)
So
03.03.
00:00
Top Dogs
-
Tequila Ostrava
5:1
(5:1)
So
03.03.
00:00
Globtec Ostrava
-
Rapid FM
5:6
(4:2)
So
03.03.
00:00
Rapid FM
-
Top Dogs
2:9
(1:3)
So
03.03.
00:00
Tequila Ostrava
-
Globtec Ostrava
2:6
(1:2)
So
03.03.
00:00
Rapid FM
-
Tequila Ostrava
9:8
(6:2)
Ne
11.03.
00:00
Stará Ves
-
Hukvaldy
0:6
(0:0)
Ne
11.03.
00:00
Hukvaldy
-
Slávia Ostrava
1:9
(0:5)
Ne
11.03.
00:00
Stará Ves
-
ROUB Vítkovice
2:5
(0:1)
Ne
11.03.
00:00
Slávia Ostrava
-
Stará Ves
8:8
(3:3)
Ne
11.03.
00:00
ROUB Vítkovice
-
Slávia Ostrava
4:5
(1:4)
Ne
11.03.
00:00
NC LIne
-
Kuna Team
5:0
Ne
11.03.
00:00
Olympia Hoštice
-
K1 Jeseník
1:7
(1:2)
Ne
11.03.
00:00
K1 Jeseník
-
NC LIne
0:1
Ne
11.03.
00:00
Kuna Team
-
Olympia Hoštice
0:5
Ne
11.03.
00:00
K1 Jeseník
-
Kuna Team
5:0
Ne
11.03.
00:00
NC LIne
-
Olympia Hoštice
2:0
(1:0)
Ne
11.03.
00:00
ROUB Vítkovice
-
Hukvaldy
8:0
(3:0)
Výsledky zápasů můžete vložit
zde
.
Tabulka
#
Tým
Web
Z
V
R
P
Skóre
B
+/-
1.
USK Slávia OU Ostrava
30
24
1
5
171:91
73
28
2.
Top Dogs Nový Jičín
30
22
3
5
158:80
69
24
3.
Fugy Krnov
30
22
2
6
137:76
68
23
4.
Růžové Tlapičky Hukvaldy
web >
30
20
3
7
151:89
63
18
5.
KFV ROUB Vítkovice
web >
30
18
2
10
92:55
56
11
6.
Sakrovec Stará Ves n.O.
30
16
5
9
132:100
53
8
7.
Olympia Velké Hoštice
30
14
2
14
96:104
44
2
8.
Beach Boys Odry
30
14
1
15
114:97
43
-2
9.
Shooters Bolatice
30
13
2
15
107:126
41
-7
10.
FC Globtec Ostrava
30
12
1
17
107:130
37
-8
11.
Atletico Tequila Ostrava
30
10
3
17
118:130
33
-12
12.
Rapid Frýdek-Místek
30
10
2
18
94:157
32
-13
13.
FT NC Line Suchdol nad Odrou
30
9
2
19
91:140
29
-16
14.
K1 Jeseník nad Odrou
30
8
3
19
99:129
27
-18
15.
Kuna Team Frýdek - Místek
30
5
4
21
61:125
19
-26
16.
SVP Tsunami Příbor
30
4
2
24
68:167
14
-31
Soutěž nemá správce [
více
]
diskuse
tisk
vzkaz správci
vybraná soutěž
Diskuse
vstoupit do diskuse