TOPlist

vysledky.comvysledky.com - výsledkový server

Hlavní menu
  • ID: 16759
  • Návštěvy: 0/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga
    Nová verze webu vysledky.com

    15.kolo

    Ne 13.11. 10:00 Vyšehrad - Slavia Praha B 1:2 (1:1)
    Ne 13.11. 10:00 Petřín Plzeň - Písek 1:0 (1:0)
    Ne 13.11. 10:00 Admira Praha - Tempo 3:1 (2:1)
    Ne 13.11. 10:15 Pardubice B - Viktoria Žižkov 1:1 (0:1)
    Ne 13.11. 10:15 SK Kladno - Meteor 1:2 (1:0)
    Ne 13.11. 10:15 FA Jablonec n/N. - Teplice 1:0 (1:0)
    Ne 13.11. 10:30 Č.Budějovice Ak B - Táborsko 3:2 (2:1)
    Ne 13.11. 11:00 Chrudim - Ml. Boleslav B 3:0 (2:0)
    Ne 13.11. 12:15 Sparta Praha B - Liberec-mládež 3:1 (2:1)
    Ne 13.11. 16:45 Viktoria Plzeň B - CU Bohemians 0:2 (0:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 19 15 4 0 58:21 49 22
    2. web > 19 14 2 3 51:22 44 17
    3. web > 19 13 1 5 49:18 40 10
    4. web > 19 11 4 4 48:16 37 7
    5. web > 19 11 4 4 45:20 37 7
    6. web > 19 10 3 6 35:30 33 6
    7. web > 19 9 5 5 39:26 32 5
    8. web > 19 8 5 6 37:31 29 -1
    9. web > 19 8 3 8 40:35 27 0
    10. web > 19 7 5 7 36:30 26 -1
    11. web > 19 7 4 8 34:34 25 -2
    12. web > 19 7 2 10 33:46 23 -7
    13. web > 19 6 5 8 29:44 23 -4
    14. web > 19 7 0 12 39:43 21 -6
    15. web > 19 6 3 10 20:28 21 -9
    16. web > 19 5 5 9 30:36 20 -7
    17. web > 19 5 4 10 27:48 19 -11
    18. web > 19 4 4 11 16:41 16 -14
    19. web > 19 3 1 15 16:46 10 -20
    20. web > 19 2 0 17 20:87 6 -24

    20.kolo

    Ne 05.03. 10:00 Liberec-mládež - Teplice
    Ne 05.03. 10:00 Chrudim - Vyšehrad
    Ne 05.03. 10:00 Viktoria Plzeň B - Sparta Praha B
    Ne 05.03. 10:00 Slavia Praha B - SK Kladno
    Ne 05.03. 10:00 FA Jablonec n/N. - Písek
    Ne 05.03. 10:00 Č.Budějovice Ak B - Tempo
    Ne 05.03. 10:00 Pardubice B - Ml. Boleslav B
    Ne 05.03. 10:00 Viktoria Žižkov - CU Bohemians
    Ne 05.03. 10:00 Táborsko - Meteor
    Ne 05.03. 10:00 Admira Praha - Petřín Plzeň
    Soutěž nemá správce [ více ]