TOPlist

vysledky.comvysledky.com - výsledkový server

Hlavní menu
  • ID: 15689
  • Návštěvy: 0/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga
    Nová verze webu vysledky.com

    Osmifinále

    Út 26.10. 17:30 Bohemians 1905 - Jihlava
    St 27.10. 14:30 Jablonec - Varnsdorf
    St 27.10. 14:30 1.FC Slovácko - Karviná
    St 27.10. 15:00 Ml. Boleslav - Viktoria Plzeň
    St 27.10. 16:30 Baník Ostrava - H. Králové
    St 27.10. 17:00 Teplice - Sparta Praha
    St 24.11. 14:30 Č. Budějovice - Sigma Olomouc
    St 01.12. 14:30 Slavia Praha - Zlín

    3.kolo

    Út 21.09. 16:00 Vlašim - Sigma Olomouc 1:2 (0:1)
    Út 21.09. 17:00 Opava - Ml. Boleslav 2:4 (0:2)
    Út 21.09. 17:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 2:1 (1:1)
    Út 21.09. 17:00 Jihlava - Pardubice 2:0 (1:0)
    St 22.09. 15:30 Karviná - Chrudim 1:0 (1:0)
    St 22.09. 15:30 Prostějov - Bohemians 1905 0:4 (0:0)
    St 22.09. 15:30 Třinec - Teplice 0:1 (0:0)
    St 22.09. 15:30 Přepeře - Jablonec 0:1 (0:0)
    St 22.09. 15:30 Zbuzany - 1.FC Slovácko 1:2 (0:2)
    St 22.09. 15:30 Velvary - Slavia Praha 2:4 (2:0)
    St 22.09. 15:30 Zápy - H. Králové 0:1 (0:1)
    St 22.09. 15:45 Vltavín - Baník Ostrava 2:5 (0:1)
    St 22.09. 16:00 Líšeň - Sparta Praha 0:3 (0:2)
    St 06.10. 15:30 Dukla Praha - Č. Budějovice 1:3 (1:0)
    St 06.10. 15:30 Varnsdorf - Zbrojovka Brno 4:1 pp (1:0)
    Čt 07.10. 15:30 Vyškov - Zlín 1:2 pp (0:1)

    2.kolo

    Út 24.08. 17:00 Ml. Boleslav - Vyšehrad 3:0 (1:0)
    Út 24.08. 17:00 Uherský Brod - Jihlava 1:2 (1:0)
    Út 24.08. 17:00 Přepeře - Písek 6:0 (5:0)
    St 25.08. 17:00 Benešov - Teplice 0:1 (0:1)
    St 25.08. 17:00 Velvary - Chomutov 3:1 (2:0)
    St 25.08. 17:00 Sedlčany - Č. Budějovice 0:6 (0:2)
    St 25.08. 17:00 Hlučín - Baník Ostrava 0:1 pp (0:0)
    St 25.08. 17:00 Sokolov - Bohemians 1905 0:6 (0:2)
    St 25.08. 17:00 Kroměříž - Zbrojovka Brno 2:3 np (1:1)
    St 25.08. 17:00 Uničov - Sigma Olomouc 2:4 (1:3)
    St 25.08. 17:00 Domažlice - Vlašim 1:7 (0:3)
    St 25.08. 17:00 Val. Meziříčí - Prostějov 0:3 (0:1)
    St 25.08. 17:00 Slavičín - Karviná 1:5 (1:1)
    St 25.08. 17:00 Ústí n.O. - Vyškov 0:2 (0:1)
    St 25.08. 17:00 Hostouň - Pardubice 0:1 pp (0:0)
    St 25.08. 18:00 Povltavská FA - Varnsdorf 0:5 (0:3)
    St 25.08. 18:30 Slovan Liberec - Zbuzany 1:2 (0:1)
    St 01.09. 17:00 Blansko - Zlín 1:4 (0:1)
    St 01.09. 17:00 Kolín - Dukla Praha 1:2 (1:1)
    St 01.09. 17:00 Březová - H. Králové 0:2 (0:1)
    St 01.09. 17:00 Přerov - Líšeň 0:2 (0:0)
    Čt 02.09. 17:00 Zápy - Viktoria Žižkov 2:1 np (1:0)
    Út 07.09. 17:00 Most-Souš - 1.FK Příbram 0:1 (0:0)
    St 08.09. 16:00 Vltavín - Ústí n/L 3:2 (2:0)
    St 08.09. 17:00 Chlumec n. C. - Chrudim 0:1 pp (0:0)
    St 08.09. 17:00 Vítkovice - Třinec 0:3 (0:1)
    Út 14.09. 16:30 Velké Meziříčí - Opava 0:5 (0:4)

    1.kolo

    Út 10.08. 18:00 Soběslav - Benešov 1:2 (0:2)
    Út 10.08. 18:30 Chomutov - Motorlet Praha 3:2 pp (1:0)
    St 11.08. 17:00 Znojmo - Líšeň 1:6 (1:2)
    St 11.08. 17:00 Opava - Bohumín 9:0 (3:0)
    St 11.08. 17:30 Březová - Králův Dvůr 3:0
    St 11.08. 17:30 Slavoj Polná - Jihlava 0:4 (0:2)
    St 11.08. 17:30 Bílovec - Uničov 1:4 (1:1)
    St 11.08. 18:00 Uherský Brod - Otrokovice 2:1 pp (0:0)
    St 11.08. 18:00 Meteor - Sokolov 2:3 (0:2)
    St 11.08. 18:00 Strání - Kroměříž 2:4 (0:2)
    St 11.08. 18:00 Kolín - Karlovy Vary 1:0 (1:0)
    St 11.08. 18:00 Dobříš - Hostouň 1:3 (0:0)
    St 11.08. 18:00 Val. Meziříčí - Skaštice 4:2 (2:1)
    St 11.08. 18:00 Žďár n.Sázavou - Zbrojovka Brno 0:4 (0:2)
    St 11.08. 18:00 Hodonín - Vyškov 1:2 (1:0)
    St 11.08. 18:00 Šumperk - Třinec 0:7 (0:1)
    St 11.08. 18:00 Start Brno - Blansko 0:2 (0:0)
    St 11.08. 18:00 Přerov - Polanka 5:0 (2:0)
    St 11.08. 18:00 Vítkovice - Hranice 3:2 np (1:1)
    St 11.08. 18:00 Velké Meziříčí - Rosice 4:2 pp (1:1)
    St 11.08. 18:00 Slavičín - Frýdek-Místek 3:2 pp (1:1)
    St 11.08. 18:00 Mar. Lázně - Písek 1:2 np (1:1)
    St 11.08. 18:00 Aritma Praha - Povltavská FA 0:1 (0:0)
    St 11.08. 18:00 Sedlčany - Táborsko 4:3 np (1:0)
    St 11.08. 18:00 Komárov - Viktoria Žižkov 1:8 (1:1)
    St 11.08. 18:00 Neratovice - Varnsdorf 0:4 (0:4)
    St 11.08. 18:00 Kosmonosy - Dukla Praha 1:3 (1:2)
    St 11.08. 18:00 Brandýs - Chlumec n. C. 0:5 (0:1)
    St 11.08. 18:00 Libčany - Zbuzany 1:4 (1:0)
    St 11.08. 18:00 Náchod - Chrudim 0:2 (0:1)
    St 11.08. 18:00 Český Brod - Vltavín 1:4 (0:3)
    St 11.08. 18:00 Kozlovice - Hlučín 1:8 (0:3)
    St 11.08. 18:00 Vysoké Mýto - Ústí n.O. 0:2 (0:1)
    St 11.08. 18:00 ČLU Beroun - Vlašim 0:11 (0:5)
    St 11.08. 18:00 Tochovice - Most-Souš 1:2 np (0:1)
    St 11.08. 18:00 Letohrad - Přepeře 0:4 (0:1)
    St 11.08. 18:00 Dvůr Králové - Zápy 0:5 (0:3)
    St 11.08. 18:00 Admira Praha - 1.FK Příbram 0:1 (0:0)
    St 11.08. 18:00 Slaný - Velvary 1:4 (0:2)
    St 11.08. 18:00 Srbice - Vyšehrad 0:3
    St 11.08. 18:00 SK Kladno - Domažlice 0:7 (0:1)
    St 18.08. 17:00 Vratimov - Prostějov 2:3 (1:0)
    St 18.08. 18:00 Velké Hamry - Ústí n/L 1:2 (0:0)

    Předkolo

    23.07. 17:00 Havířov - Vratimov 2:3 pp (1:0)
    23.07. 18:00 Havlíčkův Brod - Velké Meziříčí 0:3 (0:1)
    23.07. 18:00 Slavičín - Holešov 3:1 (2:1)
    23.07. 18:00 Bzenec - Uherský Brod 1:3 (0:1)
    So 24.07. 11:00 Nový Jičín - Val. Meziříčí 0:1 (0:1)
    So 24.07. 15:00 Rýmařov - Uničov 2:4 (0:1)
    So 24.07. 17:00 Lanžhot - Hodonín 1:2 (0:2)
    So 24.07. 17:00 Nové Sady - Přerov 2:3 pp (1:1)
    So 24.07. 17:00 Skaštice - HFK Olomouc 2:1 (2:0)
    So 24.07. 17:00 Frýdlant n.O. - Vítkovice 0:1 (0:0)
    So 24.07. 17:00 Tasovice - Start Brno 0:1 (0:1)
    So 24.07. 17:00 Žďár n.Sázavou - Ždírec n.D. 5:2 (0:2)
    So 24.07. 17:00 Frenštát - Frýdek-Místek 2:3 pp (1:1)
    So 24.07. 17:30 Hranice - Všechovice 6:1 (3:0)
    So 24.07. 18:00 Velká Bíteš - Blansko 1:3 pp (0:1)
    Ne 25.07. 17:00 SO Bruntál - Šumperk 1:3 (0:1)
    Ne 25.07. 17:00 Stará Říše - Znojmo 0:5 (0:2)
    Ne 25.07. 17:00 Bohumín - Dětmarovice 1:0 (0:0)
    Ne 25.07. 17:00 Kozlovice - Heřmanice 4:0 (1:0)
    Ne 25.07. 17:00 Strání - Břeclav 3:2 (0:1)
    Ne 25.07. 17:00 Humpolec - Slavoj Polná 1:2 np (1:1)
    So 31.07. 10:30 Vsetín - Bílovec 0:1 (0:1)
    Správce soutěže: Petr Holoubek