vysledky.com
Hlavní menu
Vysledky.com
Fotbal
Hokej
Futsal
Florbal
Nohejbal
Basketbal
Volejbal
Házená
Ragby
Šipky
Adresář
Zprávy
Soutěže
Kluby
Reprezentace
Sportoviště
Foto
Video
Diskuse
PŘEJDĚTE NA MOBILNÍ VERZI
ID:
15328
Návštěvy:
1021/
2
mistrovská soutěž
muži
FORTUNA:LIGA
Homepage
Los
Statistiky
Rozpisy
Hráči / Trenéři
Tipovačka
Diskuse
2023/24
2022/23
2021/22
2020/21
2019/20
2018/19
2017/18
2016/17
2015/16
2014/15
2013/14
2012/13
2011/12
2010/11
2009/10
2008/09
2007/08
2006/07
2005/06
2004/05
2003/04
2002/03
2001/02
2000/01
1999/00
1998/99
1997/98
1996/97
1995/96
1994/95
1993/94
Přihlášení
Jméno:
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace
|
Heslo
Ligy a divize
1.liga
Fortuna národní liga
ČFL - skupina B
ČFL - skupina A
Moravskoslezská liga
Divize - skupina A
Divize - skupina B
Divize - skupina C
Divize - skupina D
Divize - skupina E
Divize - skupina F
Věkové kategorie
Muži
Ženy
Junioři U-21
Starší dorost U-19
Mladší dorost U-17
Mladší dorost U-16
Starší žáci U-15
Starší žáci U-14
Mladší žáci U-13
Mladší žáci U-12
Starší dorostenky U-19
Mladší dorostenky U-17
Starší žákyně U-15
Mladší žákyně U-13
Soutěže ČR
Pohár FAČR
Ligy a divize
1.liga
2.liga
Česká fotbalová liga
Moravskoslezská liga
Česká divize A
Česká divize B
Česká divize C
Moravskoslezská divize D
Moravskoslezská divize E
Praha
Přebor
1.A třída skupina A
1.A třída skupina B
1.B třída skupina A
1.B třída skupina B
2.třída skupina A
2.třída skupina B
2.třída skupina C
2.třída skupina D
3.třída skupina A
3.třída skupina B
3.třída skupina C
Středočeský kraj
Benešov
Beroun
Kladno
Kolín
Kutná Hora
Mělník
Mladá Boleslav
Nymburk
Praha - východ
Praha - západ
Příbram
Rakovník
Jihočeský kraj
České Budějovice
Český Krumlov
Jindřichův Hradec
Písek
Prachatice
Strakonice
Tábor
Plzeňský kraj
Domažlice
Klatovy
Plzeň - město
Plzeň - jih
Plzeň - sever
Rokycany
Tachov
Karlovarský kraj
Cheb
Karlovy Vary
Sokolov
Ústecký kraj
Děčín
Chomutov
Litoměřice
Louny
Most
Teplice
Ústí nad Labem
Liberecký kraj
Česká Lípa
Jablonec nad Nisou
Liberec
Semily
Královéhradecký kraj
Hradec Králové
Jičín
Náchod
Rychnov nad Kněžnou
Trutnov
Pardubický kraj
Chrudim
Pardubice
Svitavy
Ústí nad Orlicí
Kraj Vysočina
Havlíčkův Brod
Jihlava
Pelhřimov
Třebíč
Žďár nad Sázavou
Jihomoravský kraj
Blansko
Brno - město
Brno - venkov
Břeclav
Hodonín
Vyškov
Znojmo
Olomoucký kraj
Jeseník
Olomouc
Prostějov
Přerov
Šumperk
Zlínský kraj
Kroměříž
Uherské Hradiště
Vsetín
Zlín
Moravskoslezský kraj
Bruntál
Frýdek - Místek
Karviná
Nový Jičín
Opava
Ostrava - město
Evropské poháry
Turnaje FIFA + UEFA
ME 2015 U-21 - Česko
MS 2014 - Brazílie
Kvalifikace ME 2016
Africký pohár 2012
MS 2011 U-17 - Mexiko
Evropské soutěže
Anglie
Španělsko
Německo
Itálie
Slovensko
Francie
Nizozemsko
Portugalsko
Turecko
Rusko
Rakousko
Švýcarsko
Izrael
Belgie
Skotsko
Ukrajina
Norsko
Řecko
Polsko
Maďarsko
Bulharsko
Rumunsko
Irsko
Finsko
Švédsko
Dánsko
Srbsko
Chorvatsko
Rozpis zápasů pro tým
Zbrojovka Brno
Bohemians 1905
Sigma Olomouc
Zlín
Viktoria Plzeň
Karviná
Č. Budějovice
Jablonec
Příbram
Teplice
Pardubice
Slavia Praha
1.FC Slovácko
Baník Ostrava
Opava
Slovan Liberec
Ml. Boleslav
Sparta Praha
1.
So
22.08.
19:30
hřiště
Zbrojovka Brno
-
Sparta Praha
1:4
[
více
]
2.
Ne
30.08.
16:30
hřiště
Zbrojovka Brno
-
Bohemians 1905
0:0
[
více
]
3.
Ne
13.09.
16:30
hřiště
Zlín
-
Zbrojovka Brno
3:1
[
více
]
4.
Ne
20.09.
15:30
hřiště
Zbrojovka Brno
-
Sigma Olomouc
2:4
[
více
]
5.
Ne
27.09.
15:30
hřiště
Viktoria Plzeň
-
Zbrojovka Brno
4:1
[
více
]
6.
So
03.10.
16:30
hřiště
Zbrojovka Brno
-
Karviná
0:2
[
více
]
7.
Pá
06.11.
18:00
hřiště
Jablonec
-
Zbrojovka Brno
0:1
[
více
]
8.
Ne
22.11.
14:00
hřiště
Zbrojovka Brno
-
Příbram
1:1
[
více
]
9.
Ne
29.11.
18:30
hřiště
Slavia Praha
-
Zbrojovka Brno
1:1
[
více
]
10.
Ne
06.12.
14:00
hřiště
Zbrojovka Brno
-
Č. Budějovice
1:3
[
více
]
11.
So
12.12.
16:00
hřiště
Pardubice
-
Zbrojovka Brno
2:1
[
více
]
12.
St
16.12.
14:00
hřiště
Zbrojovka Brno
-
1.FC Slovácko
2:1
[
více
]
13.
Ne
20.12.
14:00
hřiště
Teplice
-
Zbrojovka Brno
1:0
[
více
]
14.
St
23.12.
15:00
hřiště
Zbrojovka Brno
-
Baník Ostrava
0:1
[
více
]
15.
So
16.01.
14:00
hřiště
Ml. Boleslav
-
Zbrojovka Brno
1:1
[
více
]
16.
Pá
22.01.
18:00
hřiště
Zbrojovka Brno
-
Slovan Liberec
0:3
[
více
]
17.
Ne
31.01.
14:00
hřiště
Opava
-
Zbrojovka Brno
0:2
[
více
]
18.
So
06.02.
16:00
hřiště
Bohemians 1905
-
Zbrojovka Brno
2:1
[
více
]
19.
So
13.02.
14:00
hřiště
Zbrojovka Brno
-
Zlín
0:0
[
více
]
20.
So
20.02.
14:00
hřiště
Sigma Olomouc
-
Zbrojovka Brno
1:0
[
více
]
21.
So
27.02.
18:30
hřiště
Zbrojovka Brno
-
Viktoria Plzeň
0:1
[
více
]
22.
Ne
07.03.
14:00
hřiště
Karviná
-
Zbrojovka Brno
1:1
[
více
]
23.
Ne
14.03.
16:00
hřiště
Zbrojovka Brno
-
Jablonec
1:2
[
více
]
24.
So
20.03.
14:00
hřiště
Příbram
-
Zbrojovka Brno
1:1
[
více
]
25.
Ne
04.04.
18:30
Zbrojovka Brno
-
Slavia Praha
0:0
[
více
]
26.
Ne
11.04.
14:00
Č. Budějovice
-
Zbrojovka Brno
0:2
[
více
]
27.
Ne
18.04.
14:00
Zbrojovka Brno
-
Pardubice
1:2
[
více
]
28.
St
21.04.
15:00
1.FC Slovácko
-
Zbrojovka Brno
4:2
[
více
]
29.
Ne
25.04.
14:00
Zbrojovka Brno
-
Teplice
0:0
[
více
]
30.
So
01.05.
19:30
Baník Ostrava
-
Zbrojovka Brno
1:1
[
více
]
31.
So
08.05.
17:00
Zbrojovka Brno
-
Ml. Boleslav
2:3
[
více
]
32.
Pá
14.05.
20:00
Slovan Liberec
-
Zbrojovka Brno
1:1
[
více
]
33.
Ne
23.05.
17:00
Zbrojovka Brno
-
Opava
4:1
[
více
]
34.
So
29.05.
17:00
Sparta Praha
-
Zbrojovka Brno
6:1
[
více
]
Správce soutěže:
Jan Švácha
diskuse
tisk
vzkaz správci
vybraná soutěž