TOPlist

vysledky.comvysledky.com - výsledkový server

Hlavní menu
  • ID: 15626
  • Návštěvy: 0/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    1.kolo

    So 31.07. 10:15 SK Rakovník - Viktoria Plzeň B 0:0 (0:0)
    So 31.07. 10:15 Vltavín - Písek 1:2 (0:1)
    So 31.07. 10:15 Sokolov - Motorlet Praha 1:2 (1:1)
    So 31.07. 17:00 Domažlice - Vyšehrad 3:1 (1:1)
    Ne 01.08. 10:00 1.FK Příbram B - Povltavská FA 4:2 (3:1)
    Ne 01.08. 10:15 Admira Praha - Slavia Praha B 1:1 (1:1)
    Ne 01.08. 10:30 Karlovy Vary - Hostouň 0:0 (0:0)
    St 15.09. 17:00 Benešov - Králův Dvůr 1:4 (0:3)

    2.kolo

    So 07.08. 10:15 Motorlet Praha - Karlovy Vary 0:3 (0:2)
    So 07.08. 10:15 Vyšehrad - 1.FK Příbram B 2:2 (2:2)
    So 07.08. 10:15 Písek - Domažlice 1:3 (0:1)
    So 07.08. 10:15 Vltavín - Slavia Praha B 1:1 (0:1)
    So 07.08. 10:15 SK Rakovník - Admira Praha 1:1 (1:1)
    So 07.08. 10:30 Povltavská FA - Benešov 1:1 (0:1)
    Ne 08.08. 10:30 Viktoria Plzeň B - Hostouň 2:0 (0:0)
    St 01.09. 17:30 Králův Dvůr - Sokolov 3:0 (2:0)

    3.kolo

    So 14.08. 10:15 Vltavín - SK Rakovník 5:2 (4:0)
    So 14.08. 10:15 Benešov - Vyšehrad 2:3 (1:1)
    So 14.08. 10:15 Sokolov - Povltavská FA 0:4 (0:0)
    So 14.08. 15:00 Domažlice - Slavia Praha B 4:0 (2:0)
    Ne 15.08. 10:00 1.FK Příbram B - Písek 1:2 (1:1)
    Ne 15.08. 10:15 Admira Praha - Viktoria Plzeň B 2:3 (1:2)
    Ne 15.08. 17:00 Hostouň - Motorlet Praha 1:2 (1:1)
    St 08.09. 17:00 Karlovy Vary - Králův Dvůr 1:2 (0:2)

    4.kolo

    20.08. 19:30 Písek - Benešov 4:1 (0:1)
    So 21.08. 10:15 Vyšehrad - Sokolov 4:2 (2:1)
    So 21.08. 10:15 SK Rakovník - Domažlice 0:3 (0:1)
    So 21.08. 10:30 Králův Dvůr - Hostouň 3:1 (2:0)
    So 21.08. 10:30 Povltavská FA - Karlovy Vary 3:1 (2:0)
    Ne 22.08. 10:15 Slavia Praha B - 1.FK Příbram B 0:2 (0:2)
    Ne 22.08. 10:15 Admira Praha - Vltavín 1:0 (1:0)
    Ne 22.08. 10:30 Viktoria Plzeň B - Motorlet Praha 1:1 (0:0)

    5.kolo

    So 28.08. 10:15 Vltavín - Viktoria Plzeň B 3:1 (2:1)
    So 28.08. 10:15 Benešov - Slavia Praha B 0:0 (0:0)
    So 28.08. 10:15 Sokolov - Písek 2:1 (1:0)
    So 28.08. 10:15 Motorlet Praha - Králův Dvůr 2:2 (1:1)
    So 28.08. 16:00 1.FK Příbram B - SK Rakovník 5:2 (1:2)
    So 28.08. 17:00 Domažlice - Admira Praha 2:2 (1:1)
    Ne 29.08. 10:30 Karlovy Vary - Vyšehrad 0:3 (0:1)
    Ne 29.08. 15:30 Hostouň - Povltavská FA 1:0 (0:0)

    6.kolo

    03.09. 19:00 Písek - Karlovy Vary 1:0 (0:0)
    So 04.09. 10:15 Vyšehrad - Hostouň 3:1 (1:0)
    So 04.09. 10:15 SK Rakovník - Benešov 1:1 (0:0)
    So 04.09. 10:15 Vltavín - Domažlice 2:2 (0:1)
    So 04.09. 10:30 Povltavská FA - Motorlet Praha 0:2 (0:1)
    Ne 05.09. 10:15 Slavia Praha B - Sokolov 8:2 (6:1)
    Ne 05.09. 10:15 Admira Praha - 1.FK Příbram B 2:1 (1:0)
    Ne 05.09. 10:30 Viktoria Plzeň B - Králův Dvůr 2:2 (2:1)

    7.kolo

    So 11.09. 10:15 Benešov - Admira Praha 0:0 (0:0)
    So 11.09. 10:15 Sokolov - SK Rakovník 5:2 (4:1)
    So 11.09. 10:15 Motorlet Praha - Vyšehrad 1:1 (0:0)
    So 11.09. 10:30 Králův Dvůr - Povltavská FA 2:1 (1:1)
    So 11.09. 14:30 Domažlice - Viktoria Plzeň B 3:3 (2:3)
    Ne 12.09. 10:00 1.FK Příbram B - Vltavín 0:5 (0:2)
    Ne 12.09. 10:30 Karlovy Vary - Slavia Praha B 2:1 (2:1)
    Ne 12.09. 16:00 Hostouň - Písek 0:0 (0:0)

    8.kolo

    So 18.09. 10:15 Vyšehrad - Králův Dvůr 0:2 (0:1)
    So 18.09. 10:15 Písek - Motorlet Praha 2:0 (0:0)
    So 18.09. 10:15 SK Rakovník - Karlovy Vary 4:2 (1:2)
    So 18.09. 10:15 Vltavín - Benešov 0:2 (0:2)
    So 18.09. 16:30 Domažlice - 1.FK Příbram B 3:0 (1:0)
    Ne 19.09. 10:15 Slavia Praha B - Hostouň 4:1 (2:0)
    Ne 19.09. 10:15 Admira Praha - Sokolov 2:0 (1:0)
    Ne 19.09. 10:30 Viktoria Plzeň B - Povltavská FA 1:0 (1:0)

    9.kolo

    24.09. 10:30 1.FK Příbram B - Viktoria Plzeň B 1:0 (0:0)
    So 25.09. 10:15 Benešov - Domažlice 5:3 (2:0)
    So 25.09. 10:15 Sokolov - Vltavín 0:3 (0:2)
    So 25.09. 10:15 Motorlet Praha - Slavia Praha B 1:3 (0:1)
    So 25.09. 10:30 Karlovy Vary - Admira Praha 0:0 (0:0)
    So 25.09. 10:30 Hostouň - SK Rakovník 2:0 (1:0)
    So 25.09. 10:30 Králův Dvůr - Písek 0:0 (0:0)
    So 25.09. 10:30 Povltavská FA - Vyšehrad 3:3 (1:1)

    15.kolo

    Út 28.09. 10:15 Motorlet Praha - Benešov 4:2 (3:1)
    Út 28.09. 10:15 Vyšehrad - Vltavín 2:7 (1:3)
    Út 28.09. 10:15 Písek - Admira Praha 3:3 (2:1)
    Út 28.09. 10:15 Slavia Praha B - SK Rakovník 4:1 (3:1)
    Út 28.09. 10:30 Karlovy Vary - Viktoria Plzeň B 1:0 (0:0)
    Út 28.09. 10:30 Králův Dvůr - 1.FK Příbram B 3:1 (1:1)
    Út 28.09. 10:30 Povltavská FA - Domažlice 1:1 (1:0)
    Út 28.09. 15:30 Hostouň - Sokolov 2:0 (1:0)

    10.kolo

    01.10. 18:00 Písek - Povltavská FA 3:0 (1:0)
    So 02.10. 10:15 SK Rakovník - Motorlet Praha 0:1 (0:1)
    So 02.10. 10:15 Vltavín - Karlovy Vary 2:1 (0:1)
    So 02.10. 16:00 Domažlice - Sokolov 1:2 (0:2)
    Ne 03.10. 10:00 1.FK Příbram B - Benešov 2:0 (1:0)
    Ne 03.10. 10:15 Slavia Praha B - Králův Dvůr 4:0 (1:0)
    Ne 03.10. 10:15 Admira Praha - Hostouň 2:0 (0:0)
    Ne 03.10. 10:30 Viktoria Plzeň B - Vyšehrad 2:3 (1:1)

    11.kolo

    So 09.10. 10:15 Benešov - Viktoria Plzeň B 1:1 (0:1)
    So 09.10. 10:15 Sokolov - 1.FK Příbram B 2:2 (2:2)
    So 09.10. 10:15 Motorlet Praha - Admira Praha 3:2 (0:1)
    So 09.10. 10:15 Vyšehrad - Písek 0:4 (0:1)
    So 09.10. 10:30 Králův Dvůr - SK Rakovník 3:0 (2:0)
    So 09.10. 10:30 Povltavská FA - Slavia Praha B 1:2 (1:2)
    Ne 10.10. 10:30 Karlovy Vary - Domažlice 3:0 (1:0)
    Ne 10.10. 15:00 Hostouň - Vltavín 2:3 (1:1)

    12.kolo

    So 16.10. 10:15 SK Rakovník - Povltavská FA 3:1 (0:0)
    So 16.10. 10:15 Vltavín - Motorlet Praha 2:1 (1:0)
    So 16.10. 10:15 Benešov - Sokolov 3:0 (2:0)
    So 16.10. 15:30 Domažlice - Hostouň 3:1 (1:1)
    Ne 17.10. 10:15 Slavia Praha B - Vyšehrad 1:2 (1:2)
    Ne 17.10. 10:15 Admira Praha - Králův Dvůr 2:2 (1:1)
    Ne 17.10. 10:30 Viktoria Plzeň B - Písek 3:1 (1:0)
    Ne 17.10. 10:30 1.FK Příbram B - Karlovy Vary 0:2 (0:1)

    13.kolo

    22.10. 17:00 Písek - Slavia Praha B
    So 23.10. 10:15 Sokolov - Viktoria Plzeň B
    So 23.10. 10:15 Motorlet Praha - Domažlice
    So 23.10. 10:15 Vyšehrad - SK Rakovník
    So 23.10. 10:30 Králův Dvůr - Vltavín
    So 23.10. 10:30 Povltavská FA - Admira Praha
    Ne 24.10. 10:30 Karlovy Vary - Benešov
    Ne 24.10. 14:30 Hostouň - 1.FK Příbram B

    14.kolo

    So 30.10. 10:15 SK Rakovník - Písek
    So 30.10. 10:15 Admira Praha - Vyšehrad
    So 30.10. 10:15 Vltavín - Povltavská FA
    So 30.10. 10:15 Benešov - Hostouň
    So 30.10. 10:15 Sokolov - Karlovy Vary
    So 30.10. 14:30 Domažlice - Králův Dvůr
    Ne 31.10. 10:00 1.FK Příbram B - Motorlet Praha
    Ne 31.10. 10:30 Viktoria Plzeň B - Slavia Praha B
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 13 8 4 1 28:15 28
    2. 13 8 2 3 34:17 26
    3. 13 7 3 3 24:14 24
    4. 13 6 4 3 31:21 22
    5. 13 6 3 4 29:18 21
    6. 13 6 3 4 20:20 21
    7. 13 6 3 4 27:30 21
    8. 13 4 7 2 20:16 19
    9. 13 4 5 4 19:18 17
    10. 13 5 2 6 16:16 17
    11. 13 5 2 6 21:25 17
    12. 13 3 5 5 19:23 14
    13. 13 3 2 8 12:22 11
    14. 13 3 1 9 16:37 10
    15. 13 2 3 8 17:24 9
    16. 13 2 3 8 16:33 9