Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým B-Tým >
Klub A-Tým B-Tým Hřiště Archiv

Zahájení letní přípravy

POslední dvě kola rozhodla, že končíme soutěź na 7 mém místě s aktivním skóre 62:54 a -2 body v tabce pravdy. V předposldním kole nás los poslal na hřiště beznadějně posledních Vyšehořovic, kde překvavě prhráváme 0-1 po vlmi špatném výkonu celého mužstva. V posledním zápase hrajeme doma s Mochovem a podle dohody se posty na hřišti losují. V brance nastupuje V. medřický a na stoperu D. Říha což se posléze ukázal jako ne zcela ideální řešení :-). V zápase se ujímáme vedení pěknu střelou P. Barnáta, máme idalší šnce, nastřelujeme tyče a břevna, ale góly již dává jen soupeř. V posledním kole prhráváme nakonec doma 1-5, což by tak plně nevadilo pokud byla hra a a sestava brána po celých 90min jako recese. Nyní následuje letní přestávka a vedení jistě již začalo jednat o udržení stávajícího kádru a jeho případnému posílení.

25 a 26 kolo

Naše mužstvo je připraveno nastoupit v nejsilnější možné sestavě i s absentéry minulého kola, M. Slavíčkem a J. Netopilíkem. Trenér se rozhoduje něměnit výtěznou sestavu z předchozích zápasů a tak M. Slavíček začíná na lavičce, J. Netopilík nahrazuje L. Chrudimského. Soupeř nastupuje s odhodláním a v prvních vteřinách zápasu se pokouší o rychlé zakončení. Naše obrana v pohodě odolává a nám se daří od prvních minut převzít otěže utkání do vlastntích rukou. Přínosem se opět ukazuje posunutí P. Barnáta d středu zálohy, kde je platný střelou i finální přihrávkou a navíc mu vyšší fyzické nasazení neumožňuje věnovat se jiným než herním záležitostem. Opět je tahounem a jednou z vůdčích osobností na hřišti. V úvodních 15ti minutách, se prosazujeme pohlednou kombinační hrou ve středu hřiště, ale stejně jako v posledních zápasech nevynecháváme hru po křídlech podorovanou na levé straně V. Rajdou a zejména na pravé straně J. Petrželkou. Stejně tak oba krajní záložníci se často dostávají k centrům. Díky centrům se dotávají všichni hráči v ůtoku do několika šancí, žádná branku nepřinesla První branka přichází zcela nečekaně, soupeř získal míč u své branky a brankář rozehrává na hráče postaveného na vlasntní polovině hřiště. Adresát přihrávky se nechá předskočit P. Barnátem, kzterý sí míč posune smšrem k brance a pohledem na brankáře zjistí, že ten nevěnuje hře pozornost. Volí střelu z 35metrů, která přesto, že míří d středu branky končí k překvapení všech první brankou. Vedeme v 16 minutě 1-0. V dalším průbehu prvního poločasu máme stále míč na kopačkách a soupeř se dostává k míči pouze ojediněle a za první poločas vystřelí na naši branku pouze 1x po našem propadnutí na pravé straně hřiště. Naše šance postupně neporoměňují V. Chramosta a V. Žáček. Chvilka V. Žáčka přichází v 35 minutě po rohu rozehraném V. Palečkem se dostane nejvýše a přesnou hlavičkou navyšuje naše vedení na 2-0. Za tohoto stavu se jde do šaten. V druhém poločase se nadále od prvních minut snažíme hrát aktivně a soupeř naivně hrající presink na naši obranu se dostává stále více do úzkých. Naši útočníci se bohužel předhánějí v nepromeňování šancí, nebo je výborně vychytává brankář hostí, který v druhém poločase několikrát odčinil chybu u úvodní branky. V průběhu poločasu zastavuje pěkným zákrokem gólovou střelu V. Žáčka, samostatný průnik J. Netopilíka a opět pěkné zakončení V. Žáčka. I všechny ostatní šance přečkává obrana hostí bez úhony. Jedinou šancí na kterou stačí zareagovat pouze faulem je náběh V. Rajdy za obranu soupeře, který zastavuje hostující brankář faulem. Z nařízené penalty zvyšuje P. Barnát v 60min na 3-0 a utkání se již pouze dohrává. Neustále máme mnohem více ze hry a jen velmi náročné počasí a naše uspokojení ušetří soupeře od většího přídělu. Hostům se za celý druhý poločas podařilo naši branku ohrozit pouze ve třech případech, kdy pouze střela krajního záložníka znamemala pro naši branku hrozbu. Největší šancí ta je střela tečovaná L. Jindrou do protipohybu brankáře, která však konči naštěstí pro Luboše v rukou brankáře. Utkání končí standardní situací z levé strany vápna, na které hráč hostí demonstruje hru Měšic v utkání, házíme aut z opačnéí strany hřiště. Utkání se Sokolem Měšice navázalo na naše výkony v posledních dvou kolech a i v třetím zápase za sebou jsme výrazně lepší a na náš fotbal se dá koukat. V příštím kole jedeme na hřiště již sestupujících Vyšehořovic, kde se nám dlouhodobě nadaří. Utkání hrajeme v sobotu 11.6. od 17:00.

24. kolo Slavoj Velké Popovice - Sokol Měšice "A"

23. kolo Meteor Stříbrná Skalice x Slavoj Velké Popovice
23. kolo nás zavedlo ne perfektně připravené hřiště do Stříbrné Skalice. Momentálně třetímu celku soutěže, stále ještě pošilahávající po škobrtnutí mužstev před ním za případným postupem. Nás jěště stále hřeje vítězství nad vedoucím celkem soutěže a dal se tedy očekávat zajímavý zápas.
22. Kolo Slavoj Velké Popovice – Slavia Radonice
V téměř lením počasí na náš těsně před zápasem pokropený trávník přijel leader soutěže, celek Slavie Radonice, který do tohoto utkání prohrál jen dvakrát, inkasoval pouze 29 branek v 21 utkáních a střelecká potence útočníka Kadeřábka, který dal takřka polovinu gólů hostí slibovala zajímavé fotbalové
21.kolo UValy "B"
Zatažené nedělní odpoledne, intenzivní déšť zkropil hřiště při rozcvičce a letošní nováček v soutěži, který měl na nás dva body náskok.