< A-Tým Starší žáci >
Klub A-Tým Hřiště Archiv

Vodochody - Toušeň 1:11 (0:5)

Toušeň - Kojetice 5:0 (4:0)
V dalším domácím zápase jsme na domácím hřišti přivítali naše pronásledovatele z Kojetic. Před zápasem nás od soupeře dělily pouhé dva body (a zápas k dobru), takže šlo o přímý souboj o průběžné první místo tabulky. Díky značnému počtu absencí jsme museli hodně přeskupit sestavu, J. Jaroš se přesunulOd začátku byla hra vyrovnaná, bez větších šancí. Až se hosté dostali k trestnému kopu za pokutovým územím, naše zeď se rozestoupila a tvrdá střela Kojetického hráče skončila s přispěním Janáčka na tyči a náš brankář poté naštěstí dokázal v nepřehledné situaci zastavit i následné dorážky. Pak jsme přDo druhé půle jsme nastoupili s úspornější taktikou. S vědomím výrazného vedení jsme se nikam nehnali a čekali co předvede náš soupeř. Ten se dokázal dostat do pár náznaků šancí, když už se však hostující útočník objevil za naší obranou, zakončení mu vůbec nevyšlo. Další šanci dokázal Janáček zlikvidV poslepované sestavě jsme podali velmi zodpovědný výkon, podpořený výbornou koncovkou. Dosáhli jsme nad našimi pronásledovateli vysokého vítězství a stále tedy vedeme tabulku bez ztráty bodu!
Sluhy - Toušeň 3:9 (3:5)
V dalším venkovním zápase jsme zajížděli do Sluh. Hřiště zde bylo tradičně velmi špatné a proto jsme chtěli co nejdříve rozhodnout a zbytečně se netrápit. To se však úplně nepovedlo... Sice jsme se dostali do vedení hned z první akce, když šanci Fridricha domácí brankář ještě dokázal zneškodnit, ale Ve druhé půli jsme již utkání kontrolovali, definitivně zlomil odpor soupeře střídající J. Jaroš, který po pár minutách na hřišti zvýšil na rozdíl tří branek – 3:6. Chvíli po něm se po dlouhém sprintu trefil opět Fridrich – 3:7. Od této chvíle šlo už jen o to, kolik gólů dokážeme nastřílet, i když do Nakonec tedy vezeme přesvědčivé vítězství, po rozpačitém začátku jsme dokázali soupeře přestřílet a do příštího utkání půjdeme proti našim pronásledovatelům z Kojetic stále jako vedoucí tým tabulky.
Toušeň - Řež 4:0 (3:0)
Po delší pauze jsme opět nastoupili na domácím hřišti, tentokrát proti mužstvu SK Husinec-Řež. Soupeř se nacházel na 5. místě průběžné tabulky a první porážku zaznamenal teprve v minulém kole. Navíc nám chybělo z nejrůznějších důvodů 5 hráčů obvyklé základní sestavy, proto nás nečekalo nic lehkého. JDo druhé půle jsme nastoupili s plánem pokračovat ve stejném duchu. Hned v úvodní minutě našel ve vápně střídající Vinter J. Jaroše, ten ale zakončil vedle. Pak jsme se nechali zbytečně vytáhnout, soupeř využil naší otevřené obrany a dostal se do dvou velkých šancí. Po příhrávce z pravé strany však sI tak jsme dokázali udržet další čisté konto a po prohře Brandýsa v Zelenči jsme se osamostatnili v čele tabulky, kterou nyní vedeme o dva body a zápasem k dobru před Kojeticemi, o další bod zpět je právě rezerva Brandýsa.