FK Kunice

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým B-Tým Dorost U-19 Žáci U-15 Žáci U-13 Přípravka U-9 >
Klub A-Tým Vyber tým Hřiště Archiv
SK Benešov – Kunice 3:1 (2:0) Zápas 23.kola, které jsme odehráli na umělé trávě v Benešově, provázelo vyloženě letní počasí a teplota vzduchu se vyšplhala hodně vysoko. Bohužel těsně před utkáním jsme byli nuceni udělat dvě velmi podstatné změny v sestavě. Brankářská opora Zdeněk Vávra, který je u nás dočasně jako výpomoc z Dukly Praha, byl v zápase staršího dorostu vyloučen a tak do branky tak musel hráč Tomáš Hradecký. Druhou čárou přes náš rozpočet bylo vyjádření Filipa Tůmy, který do utkání nemohl nastoupit, neboť pospíchal na oslavu narozenin. Naše hra v prvním poločase nebyla zdaleka ideální. Vytvořili jsme si jen minimum šancí, které navíc většinou jen vyústili z chyb, než abychom soupeře vyloženě přehráli. Naproti tomu soupeř poměrně lacino přišel k prvnímu gólu, kdy lehká střela po zemi skončila v naší síti 1:0. Nám se nepodařilo prosadit v útočné fázi a naopak přišel druhý gól domácích, kdy po centru z pravé strany skóroval na zadní tyči hlavou Martin Straka a zvýšil na 2:0. O poločasové přestávce jsme hráčům nejvíce vytýkali, že hráči bez míče se nabízejí velice pozdě, mnohdy reagovali až na samotnou nahrávku, než aby si pohybem řekli o míč. Současně nám nefungoval střed zálohy, kde chyběl nápad a řada herních situací nebyla řešena správně. To se ve druhé půli o poznání zlepšilo, navíc jsme změnili rozestavené hráčů a cca od 50 min jsme hráli na tři útočníky. Velice rychle jsme získali herní převahu a vytvořili si několik vyložených brankových příležitostí. Bohužel v jarní části je procento proměňování našich šancí velmi nízké a tak místo toho, abychom zápas otočili v náš prospěch, tak cca v 50.min domácí zvýšili z ojedinělé šance na 3:0. O pár minut později vykřesal jiskru naděje Brožek, který snížil na 3:1, ale jak se následně ukázalo, tak to bylo z naší strany vše. Luděk Rublič, trenér FK Kunice: „stejně tak jako na podzimní části, tak i tentokrát jsme našemu soupeři podlehli, ale na rozdíl od prvního utkání, kdy jsem byl s naším výkonem hrubě nespokojen, tak dnes odjíždíme z Benešova sice bez bodu, ale s hlavou nahoře. První půle nebyla z naší strany dobrá, chyběla aktivita hráčů bez míče, navíc ve středu zálohy to úplně nesedlo Zdeňku Mlčákovi a tak šancí ke vstřelení gólu jsme měli pomálu. Druhá půle už byla výrazně lepší. Naprostá většina času se odehrála na soupeřově polovině a postupně s příchodem Kuby Zaala a Luďka Rublič náš tlak výrazně sílil. Mrzí mě, že nedokážeme proměnit vyložené brankové příležitosti, kterých jsme měli ve druhém poločasu opravdu hodně, ale tentokrát mě prohra tolik nebolí, neboť především za výkon ve druhém poločase si kluci kritiku nezaslouží“ Sestava FK Kunice: Hradecký T. – Smužanica V., Drábek J., Mlynář V., Zadražil A. – Chlubna P., Brožek M., Mlčák Z., Richter L. (60‘ Rublič L.) – Paclík D. (52‘ Zaal J.), Chalupník M. Ze zdravotních důvodů nehrál: Černý Z. Gól: Brožek M. Asistence: -- ŽK: Richter L.

U-17: SK Benešov - Kunice 3:1 (2:0)

SK Union Čelákovice – Kunice 0:3 (0:0) Utkání 21.kola jsme odehráli na hezkém hřišti Městského stadiónu v Čelákovicích. Před utkáním jsme hráče nabádali, abychom zápas nepodcenil a přistoupili němu maximálně zodpovědně. Bohužel realita byla úplně jiná a v prvních 40 minutách jsme podali asi nejhorší výkon jara. Nedokázali jsme se úplně dobře vyrovnat s velikostí hrací plochy, která je více jak o 10 metrů širší než všechny ostatní hřiště na kterých jsme dosud hráli, nebo na kterých trénujeme. Místo toho, abychom hru roztáhli, tak jsme se naopak shlukovali na malém prostoru a herní situace jsme neřešili správně. Do kabin jsme tak odcházeli za bezbrankového stavu, kdy ani jedno mužstvo nemělo žádnou vyloženou příležitost ke skórování. Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení hráčů, na hrot se posunul Brožek, naopak jeho místo zaujal Štěpán Procházka. Daleko více jsme začali využívat krajní prostory a velmi rychle jsme hru ovládli a byli lepším týmem. Ve 42.min se na pravé straně prosadil Paclík a jeho přesný centr našel před bránou kopačku Martina Brožka, pro kterého už nebyl problém skórovat 0:1. V 58.min jsme kopali VPK, domácí brankář si né úplně ideálně postavil hráče do zdi, ale Lukáš Richter nabídnuté šance nevyužil a trefil pouze tyč domácí branky. Ovšem o minutu později se opakovala situace z úvodu druhého poločasu, tentokrát se na levé straně prosadil Chlubna a i on předložil tutovku pro Martina Brožka, který ani napodruhé nezaváhal 0:2. Třetí gól přidal v 66.min Chlubna, když Paclíkovu přihrávku ještě lehce tečoval Hradecký. Další šance jsme již nevyužili a tak utkání skončilo naším vítězstvím 0:3. Luděk Rublič, trenér FK Kunice: „v prvním poločase jsme vsadili na útočnou dvojici Š.Procházka – D.Paclík, ale Štěpán nedokázal naplnit naše očekávání a mnohdy si chodil pro míče hodně hluboko a tak se spíše pohyboval na postu středního záložníka. Změna v rozestavení, kdy Procházku nahradil Brožek určitě prospěla oběma hráčů a současně větší aktivita krajních záložníků vedla k zaslouženému vítězství našeho týmu“ Sestava FK Kunice: Šíma O. – Černý Z., Hradecký T., Drábek J., Zadražil A. – Chlubna P., Mlčák Z., Brožek M., Richter L. – Procházka Š. (65‘ Smužanica V.), Paclík D. Nehráli: Buček R., Tůma A. Góly: 42‘ a 59‘ Brožek M., 66‘ Chlubna P. Asistence: 2x Paclík D., Chlubna P., Hradecký T. ŽK: --

U-17: SK Union Čelákovice – Kunice 0:3 (0:0)

Neratovice-Byškovice - Kunice 0:2 (0:0) V utkání 18.kola byly domácí Neratovice poměrně jasným favoritem. Přesto, jak už se mockrát ukázalo, tak papírové předpoklady nejsou garancí bodového zisku a sobotní zápas toho byl jasným důkazem. Naše mužstvo bylo i v tomto případě doplněno o duo kvalitních hráčů Štancl, Němeček a už jen pouhá přítomnost těchto kluků zvedá výkonnost i ostatních spoluhráčů. Poměrně překvapivě se naprostá většina první půle odehrála na polovině našeho soupeře. Přestože jsme si dokázali vypracovat mírnou herní převahu, tak nás ale soupeř do žádné vyložené šance nepustil. Za zmínku snad stojí pouze situace z 15. a 17.min, kdy se do nadějných příležitostí dostali Skála a poté Šíma, ale ani jeden se gólově neprosadil. Do kabin se tak odcházelo za stavu 0:0. Ani druhý poločas nepřinesl žádnou výraznou změnu v herním projevu obou týmů, nicméně obě mužstva si dokázala vytvořit nejméně dvě poměrně velké šance. V 53.min to byli domácí, kteří mohli jít do vedení, ale střela na zadní tyč jen těsně minula naší bránu. A když se neujala ani příležitost ze 66.min, kdy soupeř zahrával standardní situaci, tak udeřilo na druhé straně. V 67.min zahrával Daniel Prokš rohový kop, a jeho přesný centr našel přesně hlavu Petra Příhody a bylo to 0:1. Šest minut před koncem došlo ke zranění Radka Jirouška, kterého tak vystřídal Petr Chlubna. V samotném závěru pojistil naše překvapivé, ale určitě zasloužené, vítězství Ondra Šíma, kterému připravil gólovou nahrávku Petr Němeček. Sestava: Heřmánek J. - Buček R., Příhoda P., Štancl M., Čapek D. - Jiroušek R. (84‘ Chlubna P.), Němeček P., Tůma F., Prokš D. - Šíma O., Skála M. Nehráli: Kačín P., Hradecký T., Chalupník M., Góly: 67‘ Příhoda P. a 88‘ Šíma O. Asistence: Prokš D., Němeček P. ŽK: --

U-19: Neratovice-Byškovice - Kunice 0:2 (0:0)

U-17: Neratovice-Byškovice - FK Kunice 4:4 (2:3)
Neratovice-Byškovice – FK Kunice 4:4 (2:3) K třetímu jarnímu utkání jsme zavítali do Neratovic. S tímto soupeřem máme nelichotivou vzájemnou bilanci, kdy jsme z posledních čtyř utkání získali pouhý jeden bod. Zápas nebylo možné odehrát, na rozdíl od staršího dorostu, na přírodní trávě a tak se utkání MD hrálo na UMT. Bez rozdílu, zdali to prPřestože mi nepřísluší hodnotit výkon rozhodčích, tak se nedokáži ubránit dojmu, že právě nepřesné výroky sudích měli za následek velmi emotivní atmosféru, s častými konflikty mezi hráči, a situace nejednou přesahovala únosnou hranici. První sporný moment nastal v 10.min, kdy se Martin Chalupník dostal za záda neratovické obrany, ale jeho samostatné sólo na poslední chvíli zastavil domácí stoper Pavlík, který ho zezadu stáhl za dres. Zcela nepochopitelně uviděl jen žlutou kartu. Ovšem z následného VPK se trefil Rublič a vstřelil úHned po změně stran se do gólové šance dostal Rublič, ale jeho střela na zadní tyč mířila jen těsně mimo. Ve 44.min se podobná šance naskytla Chalupníkovi a ten pojistil naše vedení na 2:4. V 64.min zahrával soupeř rohový kop. Na zadní tyči vyhrál hlavičkový souboj náš obránce, ale po nepřesné rozehrV 77.min rozhodčí ukončil utkání. Hodnocení trenéra: „před utkáním jsme se netajili tím, že bod z Neratovic by byl pro nás zlatým. Nakonec jsme odjížděli s remízou 4:4, ale radost jsme určitě neměli. Především závěr zápasu byl hodně vyhrocený a vyhecovaný, k vidění byly situace, které na hřiště nepatří. Přesto si myslím, že zlobit se můžeme pouze sami na sebe ! Častokrát jsme si stěžovali na domácí hráče, kteří dohrávali některé souboje velmi důrazně, ale mi jsme nebyli jiní a místo toho, abychom se soustředili na hru, tak jsme se soustředili na to, abychom se jim vyrovnali v důrazu a tak některé so Sestava: Heřmánek J. – Smužanica V., Brožek M., Drábek J., Hradecký T. – Rublič L., Procházka Š., Rezek M. (41‘ Richter L.), Mlčák Z., Chlubna P., Chalupník M. Nehrál: Paclík D., Buček R., Šíma O. Góly: 11‘ a 16‘ Rublič L., 19‘ Chlubna P., 44‘ Chalupník M. Asistence: Mlčák Z. ŽK: Brožek M., Richter L., Mlčák Z.
U-19: Kunice – Kutná Hora 0:3 (0:0)
FK Kunice – Kutná Hora 0:3 (0:0) Ve druhém jarním utkání si naši dorostenci zahráli na náhradním domácím hřišti se soupeřem z Kutné Hory. Od začátku obě mužstva nastoupila do hry velmi aktivně. Hra na obou stranách byla pěkná, ale ani jednomu z mužstev se nepodařilo přesně zakončit. Ve 32. min. byl Skála sám v PÚ, ale nepovedlo se mBěhem několika minut jsme měli přesné, ale i nepřesné střely, které nikdo nedokázal zakončit. Ve 42. min. dostává Prokš ŽK za úmyslnou ruku a hned ve 43. min. Skála také ŽK za zakopnutí balonu. Do kabin se odcházelo za stavu 0:0. Do druhého poločasu naši dorostenci nastoupili s tím, že nebudou hrát fotbal, ale že to na hřišti odchodí. Jen několik hráčů se snažilo. V 52. min. po chybě Kačína jde soupeř od poloviny hřiště na brankáře, který ho vytlačuje do strany a soupeř trefuje jen boční síť. V 55. min. je to opět Karlík, kte Musíme konstatovat, že to byl ze strany našich dorostenců velmi slabý výkon, jak po fotbalové tak i po psychické stránce. Příkladem je domácí kapitán Prokš, který svou nesoustředěností a nechutí k fotbalu odradil celé mužstvo. Díky brankáři Karlíkovi skončilo utkání pouze 0:3 a obránce Příhoda se jak Sestava FK Kunice: Karlík J. - Buček R., Příhoda P., Kačín P., Čapek D. (68´ Hradecký T.), Jiroušek R., Tůma F., Prokš D., Chlubna P., Skála M., Chalupník M. Góly: -- ŽK: 42‘ Prokš D., 43‘ Skála M., 58‘ Čapek D.
U-13: Kunice - Spartak Příbram 3:1 (0:0)
FK Kunice – SK Spartak Příbram 3:1 (0:0) Na první jarní zápas jsme museli vyrazit pro nezpůsobilý terén v Kunicích do Hrusic, kde na nás čekal soupeř z Příbrami. Všichni hráči si velmi dobře pamatovali podzimní porážku na půdě soupeře v Příbrami 7 : 2. Po dlouhé, intenzivní a náročné zimní přípravě měli všichni hráči velikou chuť zúročit svPočasí bylo přímo ideální, teploty trhaly rekordy, čekalo se už jen na první hvizd rozhodčího. Od prvního okamžiku bylo na našich hráčích vidět odhodlání zvítězit a chuť hrát pohledný fotbal. Už v první minutě jsme měli obrovskou šanci, ale míč skončil těsně vedle tyče. Naši hráči nepouštěli soupeře Sestava FK Kunice: Urban - Bubeník, Liška, Kodadová, Kožner, Lutovský, Makovec, Mimra, Síkora, Škoda, Štrajt, Verbík Góly: Kodadová N., Kožner M., Štrajt M. Trenér: Staněk M. Asistent: Štrajt V. Diváků: cca 50 Hráno: So 17. 3. 2012 v Hrusicích