< A-Tým B-Tým Dorost U-19 Dorost U-17 Žáci U-15 Žáci U-13 Žáci U-13 B Mladší přípravka >
Klub A-Tým Vyber tým Hřiště Archiv

Vlastní branka v 89. minutě

MPŘ: Čechoslovan Chuchle - TJ Sokol Řepy
Ve středu 30.4. (na čarodějnice) jsme zajížděli na další mistrák s týmem z Chuchle, který své zápasy hraje na UMT na Velké Ohradě. Z výsledku předchozího měření sil (7:5) se dal čekat opět velký souboj. Všichni nominovaní hráči dorazili. Soupeř nás chtěl asi rozhodit, protože nás poslal do kabiny s č Kluci vlítli na soupeře kombinačně, což bylo moc pěkné na pohled. Paradoxně šel do vedení soupeř, který hrál jednoduše přímočaře. Jenže na hře a na chování kluků nebyla znát žádná změna a pořád se tlačili na soupeřovu polovinu. Párkrát soupeře podržel brankář, kdy se Sam vyskytl ve 100% šanci po krás Ve druhé čtvrtině jsme pokračovali v kombinační hře se zajištěnou obranou, protože Adam O. si už dokáže slovně zorganizovat rozestavení a obsazení ostatních hráčů. Super, moc ho chválím. Jiří se v bráně blýskl pár pěknými kousky a s jistotou rozehrával míče od branky. Matěj opět ukázal, jak umí číst Ve třetí čtvrtině šel do branky Mathias a Jiří se posunul do hry. Kluci při hře vypadali hodně jistě, perfektně začali na hřišti spolu komunikovat a už přišli na to, že jim toto mluvení hodně pomáhá, jak ve hře do předu (nabízení, přihrávky), tak dozadu (obsazování). Postupně jsme po krásných akcí na V poslední části šel do brány Denis a stejně jako Jiří a Mathias si v bráně počínal jistě. Všechny moc chválím. Zápas gradoval, akce střídala akci, hra se přelévala, ale další branka už nepadla. Zápas skončil 7:4. Kluci si užili závěrečnou děkovačku a pokřik v kabině. Trefili se celkem čtyři hráči a zbytek byl hodně blízko vsítění gólu. Všechny hráče moc chválím, protože sehráli moc pěkný zápas s těžkým soupeřem a předváděli krásnou kombinační hru. Super. Tygří Babča poslala sladké koblížky, které jste si zasloužili, a za které moc děkujeme.
MPŘ: TJ Sokol Řepy - FK Řeporyje
V neděli před Velikonocemi jsme zajížděli na náš první mistrák v jarní části sezóny 2013-14. Čekal nás zápas na trávě ráno od 9:00, takže byla mokrá a já byl zvědavý, jak se s tím kluci poperou. Byl to teprve náš druhý zápas na přírodní trávě na jaře, jiný odskok, jiný nárok na přihrávku, atd. Všichn Od první minuty kluci začali soupeře mačkat. Byla vidět snaha o kombinaci. Trochu se prali s terénem. Soupeř pouze odkopával na jednoho hráče, který stál na naší půlce a čekal. Takže si kluci museli dávat pozor, aby se všichni nezapojili do útočení. První čtvrtina skončila 2:0 v náš prospěch, kdy se Do druhé čtvrtiny jsme změnili rozestavení hráčů a prospělo to. Kluci se nebáli do soubojů jeden na jednoho, přihrávali si, mluvili na sebe a zaslouženě přidali další góly: Déňa , Daniel, Jiří Ber., Sam po nahrávce od Matěje, poté od Mathiase, dále se ve čtvrtině ještě trefili Adam N. a Matěj. Skóre Takže ve třetí čtvrtině už to začal být ten správný zápas. Najednou se hra přelévala a kluci se museli více snažit v soubojích, více dbát na přesnost a důraz v osobních soubojích. V brance vystřídal Mathias Jiřího, který šel do hry. Za výkon v prvních dvou čtvrtinách ho musím moc pochválit, protože u Soupeři se podařilo střeleckou smůlu protrhnout až v poslední čtvrtině, kdy se 2x trefil právě Vojta a jeden gól přidal hráč soupeře. Za nás se trefil Matěj po nahrávce od Jiřího. Konečné skóre se tedy zastavilo na 12:3 v náš prospěch. Opět musím upozornit na skutečnost, že se trefilo celkem šest hráčů (3x Matěj a Sam, 2x Jiří a Déňa, 1x Daniel a Adam N.) a to je super, když to není pouze o jednom střelci. Moc všechny tygříky chválím za nasazení a přístup k tomuto prvnímu mistráku a těším se na další, který je více prověří ve hře! Fotky z tohoto zápasu od Koldů naleznete na: http://www.rajce.net/a9690734
SŽ: Sokol Řepy - SK Aritma Praha B 2:2 (1:1)
Góly: 17.0:1 25. Dejmek 1:1 48.1:2 70. Horák 2:2 Sestava: 25 Dominik K. 5 2 Lukáš H. 7 15 Jan Š. 5 16 Adam S. 5 8 Tomáš H. 5,5 7 Marek S. 6,5 5 Jan P. 5 10 Vojtěch Š 5 11 Rastislav S. 7 9 Antonín D. 6 3 Michal S. 5 13 Lukáš H. 4, 14 Kryštof B. nehod. 9 Chalil M. nehod. V předehrávaném utkání vzhledem k Velikonočním svátkům k nám zavítal starý známý soupeř z přáteláků a to Aritma. Musí se však vzpomenout,že oba přátelské zápasy se zejména mezi kluky nenesly v úplně přátelské atmosféře a tak bylo nutné trochu krotit vášně,aby nepřerostly únosnou mez a chybějící soustSamotný zápas byl vyrovnaný a myslím si,že remíza byla nakonec zasloužená i když mohla vyhrát klidně obě mužstva. Zpočátku se ani jedno mužstvo moc k šancím nedostávalo.Jako první jsme udeřili my.Míč po závaru možná dokonce skončil v síti,nicméně my jsme se radovali tak na půl,rozhodčí mlčel,soupeřův gólman poslechl svého trenéra ,aby hrál a tak se gól nekonal.Poté jsme opět fatální chybou v rozehrávce darovali Druhý poločas jsme začali kupodivu aktivněji my i když jsme hráli proti místy dost silnému větru.Z jednoho z trestných kopů i z jeho dorážky jsme dokonce dvakrát orazítkovali břevno ovšem dopravit míč do branky se nám nepodařilo. A tak přišel blesk z čistého nebe.U vápna soupeře jsme ztratili míč,ten si uzmul soupeřův záložník a rychlým úprkem za našeho přihlížení pádil směrem k naší brance.Asi třicet metrů od branky vystřelil,míč se sice trochu zavlnil,před špatně se položivším Dominikem skočil a skončil v síti.Gól si za rámA tak se znovu muselo dohánět jednobrankové manko.Soupeř zahustil obranu a my se jen těžko prosazovali.Naopak hrozily rychlé protiútoky vokovických hráčů,které naštěstí buď skončili u brankáře či je hosté tak zašmodrchali,že se nakonec většinou vůbec k zakončení nedostali.Čas však tlačil nás a tak poPříští mistrák hrajeme v sobotu 26.4. od 11.30 na Stodůlkách sraz bude 10.20 u Billy.Zítra ve středu 23.4. máme sraz v 16.30 na trávě a zahrajeme si přátelák proti Kladnu.