FK AJAX Štrampouch

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým Žáci U-15 >
Klub A-Tým Hřiště Archiv
Ve 25.kole zajížděl Ajax k momentálně sedmému celku tabulky Hostovlicím.Ajax má stále naději se probojovat na druhé a možná postupující místo do III.třídy a tak musel zvítězit.Hostovlice zatím jako jediný tým dokázali porazit lídra tabulky Bratčice.V utkání s Ajaxem ale další překvapení nepřišlo.Jako první vstřelil branku Ajax, a to už po osmi minutách hry,kdy propálil domácího brankáře Nezbeda a dostal tak Ajax do vedení 1:0.Rychle vstřelená branka nám pomohla a hru z naší strany uklidnila.Ajax mohl své vedení do konce první půle zvýšit,ale Chmelař ve vyložené příležitosti v malém vápně nezakončil.První půle tak přinesla pouze jednu branku,ale zato mnoho zbytečných faulů ze strany domácích a díky tomu se hra taky trochu přiostřila.Na začátku druhé půle a to přesně ve 47.minutě zvýšil Ajax náskok na dvě branky,když se trefil Šulc a domácí,pokud chtěli uspět, museli začít konečně hrát,ale dobře hrající Ajax minimalizoval jejich šance na minimum.V 60.minutě zvyšoval už na 3:0 svou druhou brankou v utkání Šulc.V 63.minutě dával na 4:0 Oliva a v 68.minutě dokonal svůj hatrik v utkání Šulc.Stav 5:0 už jasně ukazoval,že domácí dnes nevyhrajou.Jiskřička naděje se však přeci jenom ukázala když asi v 69.minutě ve vápně fauloval Svoboda a domácí tak dostali možnost pokutového kopu.Domácí hráč napálil míč doprostřed branky a Hostovlice se mohli radovat.Ajax ovšem opět rychle odpověděl,když v 71.minutě už na 6:1 zvyšoval svoji druhou brankou v utkání Nezbeda.Domácím se ještě do konce utkání podařilo vstřelit druhou branku,když přečíslili naši obranu a po přihrávce na osamoceného útočníka ve velkém vápně už nebyl problém úspěšně zakončit a snížit tak stav na konečných 2:6.Ajax tak v boji o druhou příčku stále žije a vše se rozhodne až v posledním kole,kdy na domácí půdě přivítá Chotusice B a největší konkurent Močovice,zajíždějí k poslední-ovšem nevyzpytatelné Okřesanči.Oba zápasy se hrají v sobotu 18.6.2011 od 17.hodin.

Hostovlice-FK Ajax Štrampouch

Ve 24.kole přivítal Ajax na domácí půdě momentálně 13.celek tabulky Vlkaneč.Ajax byl od začátku utkání hratelně aktivnější a navázal tak na svou hru z předchozích utkání,což v 10.minutě potvrdil první brankou utkání Svoboda,který dostal Ajax do jednobrankového vedení.V 17.minutě se trefil Nezbeda a stav utkání byl už 2:0.Do konce první půle padly do branky hostů ještě dvě branky a to přesně ve 33.minutě,kdy se trefil J.Havránek a ve 45.minutě skoroval Šulc.Stav po první půli byl tedy 4:0 pro domácí.Ve druhé půli zhruba v 61.minutě dostali hosté možnost pokutového kopu po faulu domácího brankáře.Ten ale vystihnul směr střely a změnu skore nepřipustil.Naopak to byl opět Ajax a přesně Nezbeda který v 63.minutě upravil skore utkání na konečných 5:0.Hosty ještě do konce utkání nekolikrát zachránilo břevno jejich branky a tak tři body opět zůstávají na Ajaxu po jednoznačné výhře 5:0!Ajax si touto výhrou prodloužil svou sérii bez prohry na devět utkání a v dalším kole narazí na zatím jediného přemožitele lídra tabulky Bratčic,na momentálně sedmý tým tabulky- Hostovlice.Utkání se odehraje na hřišti soupeře a to 11.6.2011 od 17.hodin.

FK Ajax Štrampouch-Vlkaneč

Ve 23.kole zajížděl Ajax do Vrdů kde se utkal s místní rezervou.První branku utkání vstřelili domácí,když se z dorážky trefil Matyáš.Ajax ale po obdržené brance začal hrát aktivněji a soupeře začal přehrávat, což nakonec vyústilo ve vyrovnání, když se ve 21.minutě trefil Šulc a vyrovnal na 1:1.Ve 28.minutě strhl vedení na stranu Ajaxu Růžička,který se po krásném solu dostal až před domácího brankáře a s přehledem zakončil.Poločas tak skončil vítzstvím Ajaxu 2:1.Do druhé půle Ajax opět vlítnul jako uragán a během čtyř minut nasázel domácím tři branky!!!Nejdříve ve 49.minutě přesně zakončoval Šupka,v 51.minutě se trefil nejlepší střelec Ajaxu Nezbeda a v 53.minutě svou druhou branku v utkání vstřelil opět Šulc.Ajax tak v 53.minutě vedl vysoko 5:1 což byla pro domácí asi hodně velká sprcha.Ajax měl potom ještě řadu jasných golových příležitostí,ale vše ztroskotalo na našem zakončování.Domácím se nakonec povedlo vstřelil ještě jednu branku o kterou se postaral Káš,ale poslední slovo měl na hřišti opět Ajax,když po centru Vlacha hlavičkoval P.Havránek a dopravil míč do sítě.Ajax tak porazil Vrdy B opět vysoko a stejným výsledkem jako na podzim 6:2 a už osm utkání v řadě nenašel přemožitele. Ve 24.kole přivítá Ajax na domácí půdě třináctý tým tabulky Vlkaneč a to v sobotu 4.6.2011 od 17 hodin.Poslední utkání obou celků skončilo vítězstvím Ajaxu 4:0.Do konce soutěže už zbývají odehrát pouze tři kola a Ajax si zatím stále drží výbornou třetí příčku v tabulce.Po Vlkanči Ajax zajíždí do Hostovlic a v posledním utkání se Ajax rozloučí domácím zápasem s Chotusicemi B.

Vrdy B-FK Ajax Štrampouch

FK Ajax Štrampouch-TJ Slovan Horky
Ve 22.kole přivítal Ajax momentálně desátý tým tabulky TJ Slovan Horky.V posledním vzájemném utkání dokázal Ajax Horky porazit 4:1.Od začátku utkání byli hráči Ajaxu více aktivnější a soupeře tím dokázali dost potrápit.Důkazem toho byla smrtící osmiminutovka která přišla ve 30.minutě kdy se o první b V dalším utkání zavítá Ajax do Vrdů,kde se utká s místní rezervou.Utkání se hraje v neděli 29.5.2011 od 17 hodin.Poslední vzájemné utkání obou celků skončilo výhrou Ajaxu 6:2.
Močovice-FK Ajax Štrampouch
Ve 21.kole zajížděl třetí Ajax k momentálně druhému týmu tabulky Močovicím.Právě na Močovice ztrácí Ajax sedm bodů a tak pokud chtěl snížit toto manko tak musel bezpodmínečně vyhrát.Od začátku utkání Ajax hrál na jistotu a vyvarovával se zbytečných chyb,kterých se hráči dopouštěli v předchozích utkán
FK Ajax Štrampouch-Záboří nad labem
Ve 20.kole přivítal Ajax na domácí půdě svého tabulkového souseda Záboří nad Labem.Oba celky dělily v tabulce pouze dva body,takže se čekalo velmi vyrovnané utkání.Začátek utkání lépe zvládli domácí a už asi po 10 minutách hry se dostali do vedení brankou Nezbedy.Hosté si poté vytvořili několik branV příštím kole zajíždí Ajax na hřiště momentálně druhého celku tabulky Močovic.Utkání se hraje v sobotu 14.5.2011 od 17 hodin.