TJ Svádov-Olšinky

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým B-Tým Mladší žáci >
Klub A-Tým B-Tým Hřiště Archiv
Svádov v Brozanech nastoupil jako vždy se stejnou sestavou.Svádovu ze začátku chvíli trvalo než zjistili soupeřovu hru.A toho také Brozany využili a asi po 10 minutách tlaku vztřelil neznámý hráč nekompromisně bodlem k tyči gól.Soupeř měl navrch,ale Svádov se nevzdával a bojoval dál až na konec po nějakých 15 minutách Svádov vybojoval přímý kop asi 25 metrů od brány z pravé strany střelce.Míč si postavil Michal Pták a překonal golmana menší postavy střelou pod břevno. Zápas byl vyrovnaný,ale hned po rozehrávce obránce z Brozan nakopl míč na naši půlku a Brozany vztřelili další gól.Další gól si už Svádov nemohl dovolit a tak jsme začali tlačit a dostali jsme Brozany pod velký tlak už skoro nevkročili na naší půlku.Když v tu ránu asi 10 minut před koncem se tu vyskytla šance, Svádov kopal roh z pravé strany.Postavil jsi ho Michal Pták a kroucenou střelou podruhé zdolal golmana z Brozan.Po této přestřelce už Svádov držel míč pouze na soupeřovo půlce a dohrál tak v klidu poločas.Do druhé půle nastoupili oba týmy s velkou chutí vyhrát a Brozany i střídali golmana,který byl o pár centimetrů větší než ten předtím :-D .Oba týmy se snažili vztřelit gól, šance byly na obouch stranách,ale co to..?15 minut před koncem dostává Lukáš Vojtěch žlutou kartu za kopání do golmana a jelikož už jednu žlutou kartu měl za méňe hrubý faul odnesl si s sebou do kabin i červenou kartu a Svádov hrál v deseti!!!Ale i tak jsme se povzbuzovali a hráli jsme dál i když nás bylo o jednoho míň a 10 minut před koncem naše povzbuzování slavilo úspěch Pavel obešel obránce a jednoduše k vzdálenější tyči střílí góóól....Svádovští měli radost a do konce zápasu jsme už udrželi výsledek 2:3 pro SVÁDOV!!!...Bylo to opravdu zasloužené vítězství.

Napínavý zápas..

Svádov dnes neobvykle nastoupil s jinou sestavou a měl menší problémy s počtem hráčů,kteří dorazili,ale i přesto se pustili do zápasu s velkým odhodláním a chutí vyhrát.První minuty měly navrch Modlany,ale Svádov je pak zkrotil a hned při prvním rohu co Svádov měl skóroval Lukáš Vojtěch,který kopal roh a dal spíše nechtěně gól americkým spůsobem na zadní tyčku.Modlany to stále neprobudilo a tak po nějakých 10 minutách pronikl mezi obranou a využil špatného postavení golmana Michal Pták a po zemi střelil k zadní tyči a oslavoval se další gól.Modlany se po dvou gólech trošku probrali a začali útočit,ale nedokázali Svádovskou obranu překonat.V druhém poločase chvilkami Svádov i hodně bránil,ale měl také hodně šancí.Modlany měli ještě pár přímích kopů a "brejků" ale Svádovskou obranu prostě nezdolali.Takže Svádov i přes nezdárné počasí a malý počet hráčů vyhrál 2:0.Výhra s Modlanami nás posouvá na 4. místo.Sportu zdar.

Jelikož byly 30.4. čarodějnice a půlka týmu chyběla a to ani necheme vědet proč tak rduhá půlka přišla a byla taky v hrozném stavu takk toho Rumburští fotbalisté využili a dali nám takový jackpot,kdyby náš tým byl v pořádku určitě by se jim to nepovedlo!!!