FK Baník Most

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< Mladší přípravka E >
Klub Stadion Archiv
Ve 22. kole České divize mladších žáků přivítal FK Baník Most ve svém tréninkovém centru Albrechtická jednoho z favoritů celé soutěže celek AC Sparta Praha. Od úvodního hvizdu rozhodčího se hosté pevně usadili na polovině domácího Baníku, přesně kombinovali a stále častěji se tlačili před pokutové území Mostu. V 8. minutě Sparťané založili útok rychlou přihrávkou za mosteckou obranu a Novotný prudkou ránou prostřelil brankáře Baníku Eichlera – 0:1. V dalším průběhu utkání Sparta dokazovala své postavení v tabulce. Před dnešním zápasem byla na 2. místě s minimální bodovou ztrátou na vedoucí Kladno. Baník se v této fázi střetnutí pouze bránil a s vypětím všech sil odolával kvalitní ofenzivě hostů. V 15. minutě se na hranici pokutového území Mostu prosadil přes dva obránce domácích Mareček a střelou do horního růžku mostecké branky zvýšil vedení Sparty – 0:2. O minutu později využil nedorozumění mosteckých stoperů hráč hostů Šimek, při průniku do pokutového území byl faulován a rozhodčí nařídil penaltu. K ní se postavil Havelka, na jeho střelu si brankář Eichler sáhl, ale míč mimo tři tyče vytěsnit nedokázal – 0:3. Sparta i nadále svého soupeře viditelně přehrávala hlavně individuálními schopnostmi jednotlivých hráčů a přesné kombinaci v útočné fázi. Ve 24. minutě hosté dosáhli dalšího gólu, když si míč po zahraném rohovém kopu srazil do vlastní branky gólman Eichler – 0:4. Ve 2. poločasu se po řadě změn v mostecké sestavě obraz hry nezměnil. Domácí se nemohli vymanit z trvalého tlaku Sparty a jejich defenzíva odolávala útokům hostů jen s velkou dávkou štěstí. V 52. minutě dezorientovaný hráč domácích Baloun ukázkově „namazal“ do běhu hostujícímu útočníkovi, pro kterého nebyl problém překonat střelou po zemi střídajícího Kešnera – 0:5. Totální kolaps domácího celku se naplnil v posledních minutách zápasu. V 57. minutě nedůraz mosteckých obránců v pokutovém území využil Tomaides a upravil stav utkání na rozdíl dvou tříd – 0:6. V 59. minutě další útok hostů nestačila opět

FK Baník Most – AC Sparta Praha 0:7 (0:4)

V dalším kole České divize mladších žáků zavítal FK Baník Most v regionálním derby na stadion FK Ústí nad Labem a skóre zápasu už se měnilo hned ve 2. minutě utkání. Hosté propadli při napadání domácí rozehrávky ve středu hřiště a domácí útočník rychlým únikem prostřelil mosteckého brankáře Eichlera – 1:0. V 6. minutě kopali hosté rohový kop, ale následná střela Schöna do ústecké branky neprošla. V 10. minutě domácí zahrávali v krátkém časovém sledu dva rohové kopy, které s vypětím všech sil hosté odvrátili do bezpečí. V dalším průběhu utkání si Most kombinační hrou vytvořil mírnou územní převahu, nicméně všechna snaha hráčů Baníku končila ještě před pokutovým územím domácího Ústí. Ve 21. minutě zahrávali mostečtí volný přímý kop, jemuž předcházel faul na pronikajícího Schöna, ale Kučerův projektil zastavila ústecká zeď. Ve zbytku 1. poločasu se na umělé trávě již nic zajímavého nestalo. Po změně stran se opět jako na začátku zápasu dostali do velké příležitosti domácí, ale vyloženou šanci ústeckých výborným reflexem překazil gólman Mostu Eichler. Ovšem po tomto momentu to byli hosté, kteří si až do konce utkání vytvořili trvalou územní převahu a začali domácí přehrávat. Ve 34. minutě podnikl Baník rychlý protiútok středem hřiště a Schön střelou pod padajícím brankářem srovnal stav utkání – 1:1. Hosté ve snaze přidat další branky zvýšili tempo. Ve 38. minutě nebezpečně pálil Schön a jeho rána jen o kousek minula domácí branku. Ve 48. minutě další únik Schöna zastavil až domácí gólman Satek. V 51. minutě mostečtí příznivci již zvedali ruce nad hlavu, ale Kučeru v jasné pozici doslova vychytal opět Satek! I když byl Most po většinu času lepším týmem, tak se v herně průměrném střetnutí už do konce utkání nic mimořádného neudálo a oba týmy si v severočeském derby připsaly po bodu do divizní tabulky.

FK Ústí nad Labem - FK Baník Most 1:1 (1:0)

Ve 20. kole České divize mladších žáků odcestoval FK Baník Most k utkání na půdu FK Neratovice – Byškovice. V 1. poločasu se hrála vyrovnaná partie. Hosté se snažili o kombinační hru po stranách, naopak domácí hráči se spoléhali na nakopávané míče a rychlý přechod do útoku. Ve 12. minutě se do první velké příležitosti dostali hráči Baníku. Schön centroval do pokutového území domácích, Kučera si míč zpracoval, ale branku z pěti metrů minul! V 17. minutě se dostali do vedení domácí. Po rychlém protiútoku na levé straně mostecké obrany centrovaný míč prošel až na zadní tyč hostující branky a pro volného útočníka Neratovic nebyl problém skórovat – 1:0. Hosté kontrovali o dvě minuty později. Na pravé straně se dobře uvolnil Schön, jeho přesný centr posunul Kučera zpracováním na prsa Chaloupkovi a mostecký útočník střelou k tyči vyrovnal – 1:1. Ve 23. minutě se skóre utkání měnilo znovu. Hosté nestačili ve středu hřiště pokrýt rozehrávku domácích, ti podnikli rychlý výpad do mostecké obrany a následný centr z levé strany před branku Baníku usměrnil nabíhající hráč Neratovic do sítě – 2:1. Nicméně po tomto gólu se hosté nadechli k mohutnému náporu. Ve 25. minutě předvedl Baník rychlou kombinaci na jeden dotek po ose Kučera – Chaloupka – Hruštinec, ale posledně jmenovaný branku ve výhodné pozici netrefil. Ve 27. minutě mostečtí sehráli pohlednou kombinaci na levé straně, Kučera výbornou přihrávkou za obranu domácích našel nabíhajícího Schöna, který po samostatném úniku s jistotou překonal gólmana Škrnu – 2:2. Ve 30. minutě se prohnal kolem neratovických obránců jako vítr opět Schön a své sólo zakončil střelou kolem vybíhajícího brankáře domácích – 2:3. Touto gólovou přestřelkou zajímavý 1. poločas skončil. Po změně stran Baník vyvinul na domácí obrovský tlak. Ve 33. minutě centroval do pokutového území domácích střídající Polcar, na jeho přetažený míč si naběhl Tóth, kličkou se zbavil obránce a střelou do šibenice poslal hosty již do dvoubrankového vedení – 2:4. Most se snaž

FK Neratovice - FK Baník Most 2:6 (2:3)

FK Baník Most - Boheminas 1905 6:3 (5:0)
02.05. 2010, 12.00 hodin, TCM Albrechtická, mistrovské utkání. FK Baník Most – Bohemians 1905 6:3 (5:0) V tréninkovém centru mládeže Albrechtická se tuto neděli střetl v dalším kole České divize mladších žáků FK Baník Most s Bohemians 1905. Domácí si od začátku utkání vytvořili velkou územní převahu. Kvalitní ofenzivní hrou po stranách a přesnými kombinacemi po zemi přehrávali hosty z Prahy a dost
SK Kladno - FK Baník Most 6:2 (6:0)
V 18. kole České divize mladších žáků cestoval FK Baník Most k zápasu s druhým týmem tabulky SK Kladno. Hned ve 4. minutě hosté dobře zakombinovali ve středu hřiště, Schön postupoval sám na domácího brankáře, ale z následné střely kladenskou svatyni netrefil. V 5. minutě domácí zahrávali rohový kop a
FK Baník Most – ARSENAL Česká Lípa 3:0 (1:0)
17. kolo České divize mladších žáků přineslo mimo jiné i souboj celků, které v dosavadním průběhu soutěže nasbíraly stejný počet bodů. V Tréninkovém centru mládeže Albrechtická přivítal ve slunečném počasí domácí FK Baník Most hosty z Arsenalu Česká Lípa. Mostečtí toto utkání začali ve vysokém t