Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým Starší přípravka D >
Klub A-Tým Hřiště Archiv

Postoloprty se po vítězství nad Lomem vrátily na první místo tabulky

Desáté kolo I.A třídy skupiny B proti sobě svedlo Postoloprty, které bojují o přední příčky a Podbořany, jež se nachází v klidném středu tabulky. V prvním poločase bohužel nemohlo zhruba 150 diváků sledovat pohledný fotbal. Hráči na obou stranách se dopouštěli nepřesností, ale i přesto první půle nabídla tři branky. V 18. minutě se faulu u postranní čáry dopustil jeden z hostujících hráčů a k míči se postavil domácí Junek. Ten svým do brány zatočeným centrem překvapil brankáře i obranu Podbořan a po teči jednoho z obránců se míč dostal až za brankovou čáru a domácí se tak mohli radovat z vedení. O deset minut později však přišlo vyrovnání. Standardní situaci tentokrát zahrávali hosté, a to zhruba z 25 metrů. Střelu exekutora dokázal sice domácí brankář po podklouznutí vytáhnout na tyč, ale od ní se míč odrazil k nikým nehlídanému Janouškovi, který zařídil hostům vyrovnání. Do poločasové přestávky se však skóre změnilo ještě jednou, a to ve prospěch domácích. Po akci ve středu hřiště se do pěkné střely z 25 metrů opřel Pour a angličanem získal vedení zpět na stranu svého týmu. Do kabin se tedy odcházelo za jednobrankového vedení Postoloprt. Po změně stran se už hrálo pohlednější utkání. Domácím přinesl klid na kopačky Papežík, který ve 48. minutě dorazil střelu Bílého za záda bezmocného Jančíka, a od té doby byl zápas takřka rozhodnutý. Hosté si nedokázali vytvořit souvislejší tlak, branku domácích ohrožovali jen zřídka a s jejich pokusy si domácí brankář Junek většinou dokázal s přehledem poradit. Domácím tedy naopak stačilo pokrývat hrozící útoky a navíc byli schopni i sami zahrozit. To se potvrdilo i v 69. minutě, když Pechát po přihrávce Volkmana zvyšoval do prázdné branky na 4:1. Snížení se hosté přece jen dočkali v 84. minutě zásluhou Kováče, který dokázal dotlačit míč za brankovou čáru, ale poslední slovo v utkání měli opět domácí. V 90. minutě se Papežík při rohovém kopu prosadil proti svému obránci a jím tečovaný balón skončil za brankovou čarou. Domácí tak s přehledem zvítězili a stále drží druhé místo tabulky s jednobodovým odstupem za Duchcovem. Mají však zápas k dobru, jež má být odehrán v úterý 28. října ve Březně. Branky: 18. Junek M., 38. Pour, 48. a 90. Papežík, 68. Pechát – 28. Janoušek, 84. Kováč Sestavy: Junek P. – Junek M., Šerák, Kouba J., Pechát – Papežík, Pour, Fridrich, Zíbrt (46. Bílý) – Volkman (89. Ploc), Bránický (75. Kouba Z.) --- Jančík – Vignát, Gregor, Csorosz, Sklenička – Razím, Kováč, Hodek, Janoušek – Míček, Volf Diváků: 150 ŽK: 1 : 2 Rozhodčí: Holub – Menšík, Vydra

Postoloprty porazily Podbořany a drží druhou příčku

Dobroměřice připravily Postoloprtům první podzimní porážku
O vítězství Dobroměřic v Postoloprtech rozhodlo několik faktorů. Postoloprty nevyužily svůj půlhodinový počáteční tlak a Dobroměřice pak vstřelily branku do šatny. V druhé půli hosté navíc přidali branku z protiútoku, domácí kapitán se nechal vyloučit a Dobroměřice pak vstřelily ještě třetí branku.
Postoloprty díky drtivému závěru zvítězily v Domoušicích na penalty
V souboji druhého s prvním se bylo na co koukat. Domoušice si v průběhu utkání dokázaly vytvořit dvoubrankový náskok a Postoloprty jen s vypětím všech sil v závěrečných dvaceti minutách vyrovnaly a na pokutové kopy pak byly šťastnější.
Postoloprty zvítězily v Domoušicích po penaltovém rozstřelu
Ačkoli si domácí během úvodní hodiny utkání dokázali vypracovat dvoubrankový náskok, nestačilo jim to. Postoloprtští se nevzdali a dokázali vyrovnat a nakonec byli šťastnější i v penaltovém rozstřelu.