SK FC Siřejovice

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým >
Klub Hřiště Archiv
FCS remizovalo v prvním přátelském utkání s Velemínem 4:4. V utkání bylo znát, že oba týmy jsou teprve na začátku své přípravy, v zápase bylo mnoho nepřesností. Menší převahu měl tým Velemína, ale do vedení se dostali hráči FCS, když ůvodní branku vstřelil Stanislav Šírek, o pár minut už to bylo o dvě branky kdy se opět trefil Šírek. První poločas skončil 2:0 pro FCS. V druhém poločase se začali dít věci. Skore navýšil na 3:0 Vlastimil Navrátil. Poté se hra vyrovnala, ale 20 min. před koncem dohlela opět krize na FCS z minulé sezony, když jsme dostali během 15 min. 4 goly a Velemín otočil skore pro svůj prospěch. V posledních okamžicích zápasu stačili hráči Siřejovic vyrovnat, když Bareš rozehral roh na přední tyč, Šírek střílel z voleje a brankář vyrazil jen střelu před sebe a Petr Went už měl snadnou úlohu srovnat na konečných 4:4. O víkendu 6. - 7. 8. odehrajeme přátelský turnaj ve Velemíně. Začínáme v sobotu 6.8. od 15h s týmem SKP Sever, od 17h se odehraje zápas Velemín - Bořislav a v neděli se koná od 15h zápas o 3. místo a od 17h finále turnaje. FCS - Velemín 4:4 (2:0) branky FCS: 2x Šírek, Navrátil, Went

FCS remizovalo v prvním přátelském utkání s Velemínem

FCS startují s přípravou

FCS se představí na domácím hřišti

Siřejovice vybojovaly cenný bod na půdě Radovesice
FCS jsou po nedělním utkání spokojeni i když si mohli přivést ze hřiště Radovesic i tři body. Do vedení se dostali Radovesice po proměněné penaltě po té koncem poločasu si FCS vytvořily tlak a vysloužily si vyrovnávací gol na 1:1, když Petr Martykán rozehrával standartní situaci a radovesický hráč si