SK Březiny

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým Žáci U-15 Žáci U-13 >
Klub A-Tým Vyber tým Hřiště Archiv
Domácím dle tradice opět nevyšel úvod utkání, a jako by uspaní po městských slavnostech inkasovali již v 15. minutě, kdy hosté unikli po pravé straně, nacentrovali přesně na neobsazeného hráče uvnitř velkého čtverce a ten se přesnou střelou k tyči nemýlil - 0:1. O čtyři minuty později se situace opakovala jako přes kopírák a tak se skóre v 19. minutě změnilo opět - 0:2. Ve 37. minutě při brejku hostí středem pole uklouzl domácí gólman Aleš Kout, hosté pěkně a nesobecky zakombinovali a chytřě zakončili do odkryté branky - 0:3. Zdálo se být rozhodnuto, ale stejně jako ve Šluknově se skóre měnilo do poločasu ještě dvakrát. Jako blesk z čistého nebe přišla střela z velké dálky od dnes nejlepšího domácího hráče Kamila Kopeckého, který snížil - 1:3 A když Lukáš Prokopec zahrál rohový kop v 41. minutě přímo na branku soupeře a ten jakousi náhodou zapadl do sítě hostů - 2:3, tak se mohlo jít do kabin domácím s trochu lepší náladou. V poločasové pauze vystřídal nevýrazného Jana Smejkala o rok mladší Martin Šebek, který se nečekaně prosadil chytrou dorážkou po centru výborného Kučery a ve 48. minutě vyrovnal - 3:3. V 51. minutě opět zahrával Lukáš Prokopec rohový kop, Kamil Kopecký se natlačil před hostujícího obránce, míč lehce tečoval a nešťastným odrazem od jednoh z hostujících beků se míč ocitl za brankovou čárou a domácí slavili zvrat v utkání - 4:3. 53. minuta přinesla černou chvilku pro domácího brankáře Aleše Kouta, kterému lehký míč vypadl z rukavic a hostující útočník bezpečně uklidil balón do odkryté klece - 4:4. Obrat se povedl i mikulášovickým hráčům, když v minutě s pořadovým číslem 55 opět po chybě obrany a brejku prostřelili domácího Kouta - 4:5. V 64. minutě Petr Znamínko zkusil střelu, která se mu naštěstí nepovedla, a tak mohl Martin Šebek pohodlně uklidit míč do sítě hostů dnes podruhé - 5:5. 67. minuta přinesla v pořadí třetí obrat utkání, to když Kopecký našel Lukáše Kučeru a ten se z úhlu nemýlil - 6:5. Skóre se definitivně zastavilo až v 87. minutě, kdy hosté, kteří hrozili převážně z rychlých protiútoků, se kterými si domácí obrana nevěděla rady, proměnili další z nich a uzavřeli konečné účtování - 6:6. V domácím dresu ještě zasáhli do hry v 75. minutě starší žák Adam Ferko (vystřídal Kučeru) a v 81. Petr Beneš (Znamínko).