TJ Spartak Boletice n.L.

Stránky fotbalového klubu na vysledky.com

< A-Tým >
Klub A-Tým Hřiště Archiv
Sestava : Vorel - Ženíšek - Beutler, Havlín, Humlíček - Šindelář, Ranftner, Klaban, Benáček - Kučera, Čámra (Rohlíček). V dalším kole jsme přivítali Šluknov B, který nastoupil jen s 10 hráči. Úvod zápasu patřil nám. Dokázali jsme to také potvrdit vedoucí brankou, když se po rohu Honzy Benáčka prosadil Jarda Čámra a hlavou nás poslal do vedení - 1:0. Zanedlouho byl hostujícím brankářem ve vápně faulován Roman Kučera a z následné penalty zvyšoval na 2:0 Radek Klaban. Potom jsme lehce vyklidili pole a hosté měli několik nebezpečných situací. My jsme si vytvořili také velké šance, ale neproměnili jsme je (největší měli Jarda Čámra a Milda Šindelář). Tak nás hosté potrestali a před přestávkou snížili na 2:1. Na začátku druhého poločasu nejprve ve slibné šanci promáchl Roman Kučera. Potom se opět ke slovu dostali hosté, kteří nejprve několikrát zahrozili, ale nakonec se jim podařilo vyrovnat - 2:2. Potom měli další velkou šanci, ale nás podržel Jirka Vorel a udržel nerozhodný stav. Ten se zlomil až 10 minut před koncem, kdy Tomáš Beutler nádherně uvolnil Romana Kučeru a ten nás poslal do vedení - 3:2. Hosté se snažili o vyrovnání, ale otevřeli tak svou obranu. Do ní se dostal Roman Kučera, uvolnil střídajícího Pepu Rohlíčka, který zvýšil naše vedení na 4:2. Jenomže hned po rozehrávce jsme předvedli obrovskou chybu a nechali jsme hosty snížit - 4:3. Pak jsme zažívali horké chvilky, které až v poslední minutě utnul svým druhým gólem Pepa Rohlíček - 5:3. Ihned po rozehře byl zápas ukončen. V dalším zápase zajíždíme do Dolní Poustevny. Zápas je na programu v sobotu 14.5.2011 od 17:00 hod. autor: Miloslav Šindelář zdroj: http://boletice.blog.cz/

Boletice A - Šluknov B

Sestava : Vorel - Zuček - Beutler, Havlín, Humlíček - Šindelář, Ranftner, Klaban, Benáček - Kučera (Ženíšek), Čámra (Rohlíček). V dalším kole jsme zajížděli na horkou půdu ve Velkém Šenově. Utkání začalo závarem domácích, který jsme ale přečkali. První šanci jsme si vypracovali my, ale hlavička Jardy Čámry jen orazítkovala břevno. Potom se začali prosazovat rychlí domácí, kteří se také dostali do vedení, když Jirka Vorel neudržel lehký přímý kop domácího hráče - 1:0. Nám se ale hned za dvě minuty podařilo vyrovnat, když centr Honzy Benáčka do sítě uklidil Roman Kučera - 1:1. Jenomže domácím se podařilo zanedlouho opět jít do vedení - 2:1. Pak měli i další šance, ale naštěstí již neskórovali. Minutu před poločasem pak byl ve vápně zcela jasně faulován Milda Šindelář, ale penalta se nepískala. Začátek druhého poločasu nám nevyšel a ihned jsme obdrželi gól na 3:1 pro domácí. Dalších deset minut jsme se jen bránili, ale potom asi domácím došli síly, my jsme hru vyrovnali a začli jsme se dostávat so šancí. První Tomáš Beutler nedal. Pak Milda Šindelář kopal volný kop a Lukáš Ranftner hlavou vymetl pavučinu v pravém horním rohu domácí branky - 3:2. Ihned potom jsme mohli dokonce vyrovnat, ale Pepa Rohlíček trefil jen tyč. Další šanci měl Lukáš Ranftner, ale jeho hlavičku domácí gólman kryl a faul na Radka Klabana opět zůstal bez penaltové odezvy. Nakonec jsme se ale vyrovnání dočkali, když Tomáš Beutler zabojoval, těžil z toho Roman Kučera, který propálil domácího gólmana a vyrovnal - 3:3. Potom jsme přežili obrovskou šanci domácích, když z malého vápna minuli naší branku. Zápas tak skončil asi zaslouženou remízou. V dalším kole přivítáme jednoho z aspirantů na postup, Malšovice. Zápas se odehraje v sobotu 23.4.2011 s výkopem od 16:00 hod.